Zawarcie umowy lokaty terminowej

Środa, 19 marca 2008 (08:02)

Raport bieżący nr 15/2008
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd MASTERS S.A., działając na podstawie § 5 ust 1 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Finansów

z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych, informuje, iż w dniu 18 marca 2008 r. zawarł z Bankiem Gospodarki Żywnościowej S.A. umowę lokaty terminowej na kwotę 25.052.739,73 PLN (dwadzieścia pięć milionów pięćdziesiąt dwa tysiące siedemset trzydzieści dziewięć złotych 73/100). Lokata ta została utworzona na okres 14 dni, a jej oprocentowanie nie odbiega od warunków rynkowych.

Umowę uznano za znaczącą, gdyż wartość lokaty przekracza 10 % kapitałów własnych Spółki.
Piotr Kwaśniewski - Prezes Zarządu

Emitent

Podziel się

~Niunia -

Myśle że wzrost obrotów i normalne kupowanie akcji to mały przełom w obrotach Mastersa.. Pozdrawiam cierpliwych Trzeba przyznac ze Masters to dziadoska spólka zerująca na inwestorach czyli drobnicy bo bogaci juz dawno wyszli z tej spólki jak mozna było wystawic cene PP po 0.15 gr jak juz prawie jest po 0.12 -013--014 gr to jest nie sprawiedliwe ktos powinien zato beknąc zając się N I K

~Pigwa -

Jest dlamnie bardzo nie zrozumiałe kto akcje Mastersa sprzedaje po 0.14 gr. to jest ponad 2.5 miliona szt sprzedających akcji jezeli, nabył PP po 0.15 gr. co tu jest grane bo ći co chcą kupić po 0.12,0.13gr za akcje to jest zrozumiałe ale sprzedających po 0.14 to juz ich nie mogę zrozumiec czy juz giełda przewraca się do gory nogami czy inny ćiort.

~polak mały -

Szanowny "Synu Narodu Polskiego",emerycie, jak podjąłeś się ryzyka, to siedź cicho, trzeba było grać w klocki z dziećmi, a nie bawić się w inwestora. Wstyd mi za Ciebie. Powodzenia w dalszym bankrutowaniu.

~Gracz -

że w kraju złodzieji i oszustów. Polska to najgorszy złodziej Europy.Okradł własnych obywateli zabierając ich mienie i prędzej odda Niemcom niż Polakom.

~gucio -

DO INWESTOROW złą nazwy Masters sobie wybrali a powinien sobie nazwe zmienic na " S K O K I:??? czy by nie była własćiwa nazwa dla tej spółki a dlaczego Skoki bo skok na kase inwestorów i tak z ciekawośći co w/w spółka zrobiła z kasą za PP prezes Kwasniewski na B A C H A M A się wyleguje za nasze pieniądze i ma cały biznes w nosie a kase w portfelu a drugi Kwasniewski jest na Grelandi chłodzi się z nadmiaru grączki wokoł niego bo chcą mu koło dupy zrobic za kase kturą ma w Szwajcari i jak Dochnal zacznie spiewac to wszyscy Kwasniewscy dupe zamoczą sama nazwa [K W A K ] - TO z ł o d z e j

Piszesz jako Gość