Stabilizacja na rynku walutowym

Piątek, 20 lipca 2007 (09:56) Aktualizacja: Piątek, 20 lipca 2007 (09:59)

Relację z rynku walutowego można rozpocząć zdaniem "euro oscyluje wokół poziomu 1,38 USD".

Nic się pod tym kątem nie zmieniło i raczej się już dziś nie zmieni - wszak mamy piątek, kalendarium świeci pustkami i dealerom walutowym przez myśl nie przejdzie przeprowadzanie większych transakcji w ostatnim dniu przed weekendem. Przedłużenie stabilizacji służyć będzie pytaniom o to, czy euro nie jest aby przewartościowane. Dziś rano jen traci 0,3 proc. wobec dolara i euro. Wobec wspólnej waluty jest bliski wyznaczenia nowego najniższego kursu w historii.

Naprawdę nie trzeba nawet oglądać notowań złotego, by wiedzieć jaka jest sytuacja na rodzimym foreksie. Nic się nie zmienia, albo zmienia się bardzo mało. Dolar wyceniany jest na 2,716 PLN, euro na 3,75 PLN, frank na 2,257 PLN.

Emil Szweda, Łukasz Mickiewicz

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inwestowaniu, zapytaj doradcy OpenFinance Niniejszy dokument jest materiałem informacyjnym. Nie powinien być rozumiany jako materiał o charakterze doradczym oraz jako podstawa do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Wszystkie opinie i prognozy przedstawione w niniejszym opracowaniu są jedynie wyrazem opinii autorów w dniu publikacji i mogą ulec zmianie bez zapowiedzi. Open Finance nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie niniejszego opracowania.

Open Finance

Podziel się

Twój komentarz może być pierwszy

Gość

Piszesz jako Gość