Sikorski i Giertych kpią z pomnika Kaczyńskiego

Środa, 3 maja 2017 (10:34)

Radosław Sikorski i Roman Giertych postanowili za pośrednictwem Twittera skomentować odsłonięcie pomnika Marii i Lecha Kaczyńskich w Białej Podlaskiej. Do śmiechu było głównie autorom wpisów.

Zacznijmy od początku, czyli od pomnika. Dwumetrowy - odlany z brązu - pomnik przedstawiający Marię i Lecha Kaczyńskich został odsłonięty we wtorek w Białej Podlaskiej.

W oficjalnej uroczystości wziął udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Jak podała Polska Agencja Prasowa monument powstał dzięki staraniom Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Lecha i Marii Kaczyńskich.

Na budowę pomnika darczyńcy przekazali ponad 200 tysięcy złotych.

Pomnik prezentuje się tak (patrz nieco niżej). Jednym się spodoba, innym nie, ale mając na uwadze popisy artystów, którzy w ostatnim czasie wzięli na warsztat podobizny byłego prezydenta RP czy Cristiano Ronaldo - jest całkiem dobry.

Żarty na Twitterze

Radosław Sikorski i Roman Giertych postanowili przekazać społeczeństwu swoje odczucia i emocje związane z odsłonięciem pomnika za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oto wpisy, jakie zamieścili na Twitterze.

Były minister spraw zagranicznych poszedł o krok dalej i w swój prześmieszny wpis wkomponował wątek smoleński.

Z reakcji internautów można wnioskować, że wpisy najbardziej ubawiły... ich autorów.

INTERIA.PL

Podziel się

~pod ROZWAGĘ -

wizyty Lecha Kaczyńskiego w Katyniu : 10.04.06 nieobecny , 17.09.06 nieobecny , 10.04.07 nieobecny , 17.09.07 OBECNY ( wybory do sejmu !!! ) 10.04.08 nieobecny , 17.09.08 nieobecny , 10.04.09 nieobecny , 17.09.09 nieobecny ... no i 1O.O4.2O1O początek Kampanii prezydenckiej !!! a teraz najlepsze : gdzie był PiS 1O.O4.2O17 ):

~analfabeta -

Dla tych dwóch bł... wieś jest czymś gorszym ? Mieszkam na wsi od zawsze i nie czuje się gorszy . A tutaj jak jeden i drugi na wsi i na wsi . Wstyd co wy Panowie sobą reprezentujecie ?

Piszesz jako Gość