"Fakt": Obowiązkowa konferencja u o. Rydzyka

Środa, 17 maja 2017 (10:32)

Prawdopodobnie ponad milion złotych zapłaciły Lasy Państwowe za udział kilku tysięcy leśników w konferencji w Toruniu - czytamy w "Fakcie".

"Jeszcze Polska nie zginęła - wieś" to impreza, która okazała się być swoistym wiecem poparcia dla ministra Jana Szyszki. Duchową opieką otoczył przybyłych sam o. Rydzyk - podaje dzisiejszy "Fakt".

Dodatkowo przytacza informacje, w których leśnicy przyznają się, że zostali zmuszeni do udziału w konferencji. Aby nie było "kłopotów, z każdego nadleśnictwa zapisać się musiało minimum 16 osób.

Na miejscu każdy otrzymał suchy prowiant i wodę. Delegaci mieli także okazję uczestniczyć we mszy świętej, podczas której zaniesiono dary dla o. Rydzyka: "wielki, ważący kilkanaście kilogramów kosz. Co w nim było? Butelki z alkoholem!" - podaje informator VIP "Faktu".

Oczywiście wszystkie "przykazania" organizacyjne miały pozostać ściśle tajne...

Więcej w dzisiejszym "Fakcie".

INTERIA.PL

Podziel się

~AS -

Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesady ludu . Będą posługiwać się religią jak maską pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań. Tadeusz Kościuszko 1746 - 1817.

~Logiczny -

Kościół rzymskokatolicki to Wielka Nierządnica z Apokalipsy Jana - wystarczy przypomnieć sobie zbrodnie katolicyzmu wobec tych co nie chcieli przyjąć bałwochwalczych obrazów tej Bestii z Cesarstwa Rzymskiego i zrozumienie Apokalipsy jest w zasięgu małego dziecka.

Piszesz jako Gość