Dziwne uściski dłoni Donalda Trumpa. Tym razem padło na Brigitte Macron

Piątek, 14 lipca 2017 (12:54)

Prezydent USA Donald Trump znany jest z niebanalnych uścisków dłoni. Już nieraz można było zauważyć, jak próbuje zdominować towarzysza rozmowy, potrząsając wielokrotnie jego dłonią, czy nawet przyciągając go do siebie. Tym razem ofiarą dziwnej maniery Trumpa stała się pierwsza dama Francji.

Donald Trump wraz z żoną Melanią odwiedził Francję z okazji międzynarodowego święta 14 lipca.

Para prezydencka USA została przyjęta przez Macronów tak, jak przystało na francuską gościnność. Pierwsze damy przywitały się tradycyjnym uściskiem dłoni i cmoknięciem w policzek.

Męskie przywitanie Trump zarezerwował nie tylko dla Emmanuela Macrona, ale także dla jego małżonki Brigitte. Media uchwyciły moment, na którym widać, jak prezydent USA w dziwny sposób postanowił uścisnąć dłoń pierwszej damy Francji. Nie dość, że przytrzymał ją nieco dłużej, to w dodatku szczupłe ramię pani Macron zostało całkowicie zdominowane przez jego silny uścisk.

To nie pierwszy raz, kiedy Donald Trump znajduje "ofiarę" swojej dominacji. Media już od początku objęcia przez niego stanowiska śmieją się, że jego uściski to "wymyślona przez niego gra, w której musi zawsze wygrać".

Internauci spekulują o tym, co miało znaczyć przywitanie z Briggete Macron. Niektórzy twierdzą, że Trump liczył na pocałunek w policzek, ale pierwszej damie udało się sprytnie odsunąć w ostatniej chwili.

Zagraniczne media dopatrują się u Trumpa problemów z kontrolowaniem swojej siły. Zarzucają również prezydentowi USA nietakt wobec kobiet. Równocześnie podkreślają, że zachował się jak "klasyczny Trump", czyli tak jak zawsze.

kmk


INTERIA.PL

Podziel się
Lenin1

Lenin1 -

Tak sobie przeleciałem po Wikipedii i znalazłem coś takiego na temat Brigitte: W roku 1992, gdy Emmanuel Macron miał 15 lat, rozpoczął się jej romans z przyszłym francuskim politykiem. Do zainicjowania związku doszło z inicjatywy Macrona. W wieku 15 lat Macron wyrwał 40 letnią nauczycielkę... Szacun !!! Pewnie od tego momentu wiedział, że może osiągnąć wszystko w swoim życiu. Ja 34 letni kawaler też od jutra szukam starej baby...

~pako -

To popatrzcie na zachowanie Makaronowej, kręci się, próbuje łapać za rękę męża, nie wie jak przywitać się żoną Trampka. To jest dopiero dziwne zachowanie, jak by była po trzech głębszych :) . A interia na siłę szuka afery żeby przypodobać się pospulstwu i cały czas jątrzyć

Piszesz jako Gość