Znany youtuber uderza w Korwin-Mikkego

Piątek, 14 lipca 2017 (17:35)

Popularny youtuber PewDiePie, którego na platformie YouTube ogląda ponad 56 milionów widzów, w opublikowanym na swoim kanale materiale uderza w Janusza Korwin-Mikkego. Europoseł podpadł ze względu na swoje... dość kontrowersyjne poglądy na temat zarobków kobiet.

- Znalazłem najbardziej wstrętnego, obrzydliwego, pozbawionego uczuć mężczyznę w internecie. Ten mężczyzna ma...Zgadnijcie ile respektu ma dla kobiet? Zgadza się! Zero! Nie ma respektu! - zwraca się do swoich widzów PewDiePie.

- To mój obowiązek pokazać wam tego człowieka. Ponieważ musimy sprawić, by go zakazano. Ten człowiek musi być zniszczony - mówi dalej youtuber. 

W materiale zamieszczonym na YT puszczono fragment wywiadu, w którym Korwin-Mikke mówi, że kobiety zarabiają mniej, bo "bo są słabsze, mniejsze i mniej inteligentne". 

INTERIA.PL

Podziel się

~RSP -

Zajmijcie się lepiej bur.delami i ich klientami bo to oni są seksistami i traktują kobiety przedmiotowo. Korwin tylko stwierdził fakt. Kobiety średnio zarabiają mniej bo są mniej produktywne, a to wynika z tego, że średnio są słabsze zarówno fizycznie jak i intelektualnie. Większość nastolatek zamiast się uczyć woli malować gęby i przyklejać tipsy.

~kosmos -

KŁACZYCHY JESTEŚCIE INTERIO, KŁAMCZUCHY!!! Autor nie zjechał Korwina, zbeształ z błotem dziennikarza, który prowadził z nim rozmowę. A teksty Korwina przetłumaczył o co mu chodziło i poparł odpowiednimi faktami. Tak się tworzy Fake news'y szanowni czytelnicy.

~mezczezna -

Ludzie obejrzyjcie sobie caly odcinek owego youtubera i powiedzcie jak sie ma jego ocena wzgledem osoby JKM do tego co napisali w powyzszym atr.

~Rafiqs -

Jezu, jacy wy redaktorzy jesteście mierni. Nie zauważyliście, że słowa które cytujecie do stuprocentowy sarkazm? Obejrzeliście w ogóle do końca film czy oficer prowadzący po prostu kazał oczernić Korwina bo to sie zgadza z retoryką jaką prowadzi interia? Pewdiepie skrytykował dziennikarza który przerywał, nie słuchał, i obrazał gościa. Mam wrażenie, że wy dobrze o tym wiecie, tylko woleliście napisać takie bzdury, żeby co drugi Janusz z IQ=80 dał się nabrać. Żalosne

Piszesz jako Gość