​Patryk Jaki hatakumbą polskiego wymiaru sprawiedliwości

Środa, 6 września 2017 (07:35)

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki domaga się od Niemiec reparacji za wojenną "hatakumbę". Czekamy na stanowisko w sprawie hakuny mataty.

Patryk Jaki w przerwach między błogimi rozważaniami o przywracaniu kary śmierci i tortur skomentował sprawę reparacji wojennych.

"Gdybyśmy te bilony złotych zamiast na odbudowę Polski po niemieckiej hatakumbie - przeznaczyli na rozwój naszego państwa - to Polska była by dziś 2 razy silniejsza ekonomicznie" - oznajmił na Facebooku (pisownia oryginalna).

Wiceminister pod naporem nienawistnej krytyki po kilku godzinach zreflektował się i zastąpił "hatakumbę" "hekatombą". Hatakumba, hekatomba - na hamak drążyć temat. Humbug jakiś.

(mim)

INTERIA.PL

Podziel się

~HD -

Panie Jaki jeszcze jedna lekcja - "by" z osobowymi formami pisze się łącznie a nie oddzielnie - byłaby , byłby, byłoby itd. Do szkoły do oślej ławki się nadajesz a nie na ministra. Ale nam elity rosną hehehehe

~telemarketing -

W San Escobar była ostatnio hatakumba, strasznie się martwiłem o naszych wykształconych przywódców narodu aby im się nic nie stało. Oni są tacy mądrzy, inteligentni i tacy dobrzy tak się o nas naród martwią , chwała im za to .

Piszesz jako Gość