"Sprawiedliwe sądy" zaliczają wpadkę. Sieć chichocze

Środa, 13 września 2017 (12:40)

"Sprawiedliwe i niezawisłe sądy. Jak chcemy to zmienić" – grafika z takim hasłem pojawiła się na profilu kampanii "Sprawiedliwe sądy" na Twitterze. Internet chichocze z wpadki. Mimo że wpis został usunięty, screen wciąż rozchodzi się w sieci.

Kampania "Sprawiedliwe sądy" prowadzona przez Polską Fundację Narodową ma przekonać społeczeństwo, że system sądowniczy w naszym kraju wymaga gruntownych reform.

Społeczeństwo jest przekonywane nie tylko poprzez bilbordy na ulicach ale także w mediach społecznościowych. A w nich nic nie umknie czujnej uwadze użytkowników. Tak stało się i tym razem.

Kłopotliwy dla "Sprawiedliwych sądów" wpis opublikowany 11 września sugerował, że reforma ma na celu zmienić "niezawisłość i sprawiedliwość" sądów.

Nikczemni użytkownicy Twittera kpią, że tym jednym wpisem "wyszło szydło z worka" w kwestii zamiarów PiS względem sądownictwa...

INTERIA.PL

Podziel się

~SZCZEROŚĆ !! -

Ha-ha-ha! Długo musieliśmy czekać by pis podał wiarygodną, prawdziwą i niezakłamaną wiadomość! Przecież ten wpis jasno sugeruje, że trzeba rozprawić się z niezawisłością.

~CHF -

a mnie to nie bawi, na tą "fundację", która odpowiada za kamanię, wydano już 97 mln PLN, w ciągu kolejnych lat wydatki są zaplanowane na ponad 600 mln PLN... Jakieś pytania???? gdzie trafią te pieniądze? na czarne bilbordy z takimi "hasłami"?

Piszesz jako Gość