​"Tej pani nie obsługujemy"

Sobota, 9 grudnia 2017 (17:36)

Warszawscy handlowcy wypowiedzieli wojnę Magdalenie Ogórek.

W sobotnie popołudnie po Twitterze zaczęła krążyć wypowiedź Magdaleny Ogórek, która na antenie TVP Info ujawniła, że została wyproszona z trzech sklepów w Warszawie. Była kandydatka SLD na prezydenta miała usłyszeć, że dziennikarze TVP nie będą obsługiwani.

Ogórek potwierdziła to na Twitterze.

"Tak, to prawda. Nie mówiłam tego wcześniej, bo nie użalam się nad sobą. Ale przy takiej eskalacji przemysłu pogardy sądzę, że trzeba o tym powiedzieć" - napisała.

Internauci ironizują, że sklepikarze najwyraźniej powołali się na klauzulę sumienia...

Metamorfoza Magdaleny Ogórek

Magdalena Ogórek jest doktorem historii, a także byłą aktorką. Przed "dobrą zmianą" była związana z lewicą i telewizją TVN24 Biznes i Świat. Stażowała u Aleksandra Kwaśniewskiego, pracowała w klubie parlamentarnym SLD, była członkinią sztabu wyborczego Grzegorza Napieralskiego. W 2015 roku ówczesny przewodniczący SLD Leszek Miller wysunął jej kandydaturę w wyborach prezydenckich. Ogórek na Facebooku chwaliła się poparciem europejskich socjalistów: Martina Schulza, Manuela Vallsa, pozowała do grupowego zdjęcia z Fransem Timmermansem. W wyborach zdobyła 2,38 proc. głosów. "Polska nie była gotowa na kobietę" - oznajmiła po ogłoszeniu wyników.

Po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych zaczęła chwalić partię rządzącą, krytykować opozycję, środowisko "Gazety Wyborczej", tropić żydowskie korzenie Marka Borowskiego. Jej aktywność została doceniona: współprowadzi trzy programy w TVP Info, ma też autorską audycję w Polskim Radiu. 

INTERIA.PL

Podziel się
mrmakbet68

mrmakbet68 -

Wczoraj dziennikarka TVP została zaatakowana przez oprychów z tzw. "obywateli rp". ZOSTAŁA WYZWANA OD Q.. I ZAGROŻONO TEŻ POŁAMANIEM RĄK. A co robi interia GmbH??? Bzdury wypisuje cały dzień i ANI SŁOWA o tym, że zaatakowano ich koleżankę po fachu. Gdzie wasza solidarność??? Nie wstyd wam??? Wy macie w domu lustra??? WSTYD!!!

~AK -

Tak w praktyce wygląda demokracja wg PO/SLD! To zachowania czysto faszystowskie w swej dyskryminacyjnej formule. Cóż może teraz Polacy zaczną wypraszać ze sklepów członków PO, Nowoczesna, KOD, SLd, ZSL, MO , WSI , SB. Znamy was z imienia i nazwiska juz bardzo dobrze. Nie jesteście anonimowi. Zaczniemy z winietami na drzwiach sklepów; zdrajców Polski nie obsługujemy !!! A Panią dr Ogórek prosimy o podanie tych sklepów. Zapewnimy im bezpłatna reklamę.

Gość

Piszesz jako Gość