O. Tadeusz Rydzyk kontra prezes Kaczyński

Poniedziałek, 5 lutego 2018 (08:26)

"Te futerka przejmie kto? Niemcy i Rosjanie najpierw. Czy kto jeszcze? I kotka żałować"- oburza się we własnym niepowtarzalnym stylu o. Tadeusz Rydzyk. Chodzi o wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych.

O. Tadeusz Rydzyk otwarcie wystąpił przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu w sprawie zakazu hodowli zwierząt futerkowych, który popiera partia rządząca.

"Super Express" publikuje stenogramy fragmentów nagrań wypowiedzi o. Tadeusza Rydzyka na antenie Radia Maryja.

"Te futerka przejmie kto? Niemcy i Rosjanie najpierw. Czy kto jeszcze? I kotka żałować. Do więzienia wsadzą (.). Tu się szanuje zwierzątka. Trzeba je szanować, ale równocześnie zabija się dzieci w Polsce. I mówią, że to są katolicy. Pewnie wszyscy byli w kościele na Boże Narodzenie. I co to jest? To jest jakaś schizofrenia" - oburzał się toruński redemptorysta.

"Rozmawiałem z człowiekiem, który hoduje w Polsce zwierzęta futerkowe, nabrane kredyty, siedem tysięcy ludzi pracuje i gdzie oni teraz mają pójść? Na bruk? Kto zapłaci za te kredyty, kto zapłaci za to wszystko?" - dopytywał.

Ciekawe, co na to prezes PiS?

INTERIA.PL

Podziel się

~Www -

Co za obłudny dziad. I on nazywa się katolikiem? Mordowanie niewinnych zwierząt tylko dla ich futra w sposób bestialski to mu się podoba i absolutnie nie przeszkadza. Bliżej mu do szatana niż do Boga.

Gość

Piszesz jako Gość