Dream teamem w neonazistów

Niedziela, 18 lutego 2018 (10:11)

Minister Joachim Brudziński z rozmachem zabrał się za walkę z neonazistami.

Jak czytamy w komunikacie ministerstwa spraw wewnętrznych, Joachim Brudziński przedłożył premierowi projekt zarządzenia powołującego Międzyresortowy Zespół do Spraw Przeciwdziałania Propagowaniu Faszyzmu i innych Ustrojów Totalitarnych oraz Przestępstwom Inspirowanym Nienawiścią na tle Różnic Narodowościowych, Etnicznych, Rasowych, Wyznaniowych albo ze względu na Bezwyznaniowość.

MZdSPPFiIUToPINnTRNERWazwnB ma imponować nie tylko nazwą, ale i skutecznością w walce z propagowaniem totalitaryzmów.

W skład MZdSPPFiIUToPINnTRNERWazwnB wejdą przedstawiciele rządu, policji, prokuratury czy ABW.

Trzymamy kciuki za skuteczność MZdSPPFiIUToPINnTRNERWazwnB i nie zazdrościmy protokolantom spotkań MZdSPPFiIUToPINnTRNERWazwnB.

(mim)

INTERIA.PL

Podziel się

~s30krzys -

No to niech zaczną od księży, którzy powiedzieli, że jak ktoś nie zagłosuje na pis- to popełnia grzech przeciwko wierze katolickiej...A swoją drogą- nazwa godna pisowskim pomysłom...Przebija marksizm i komunizm razem wzięte...

~BABCIA EWA -

A KIEDY ZAJMĄ SIĘ KOŚCIOŁEM,KTÓRY NA MSZACH NOTORYCZNIE OBRAŻA ,KŁAMIE ,JEST NIETOLERANCYJNY ,OBŁUDNY PEDOFILSKI ,ZAGRAŻAJĄCY NORMALNEMU POLAKOWI I FUNKCJONOWANIU ŚWIECKIEGO PAŃSTWA ITD

~prawicowiec -

A oni pod przykrywką nadal będą tworzyć struktury ustawy do walki z komunizmem, ale co dziwne sami są neo-komunistami i spadkobiercami PZPRu i służb typu SB. Po prostu zwalczają pamięć po nieistniejącej konkurencji i gnębią byłych funkcjonariuszy w ramach szkolenia swoich.

Gość

Piszesz jako Gość