Anna Maria Anders: Nie będę latała klasą turystyczną

Środa, 11 kwietnia (16:14)

Senator Prawa i Sprawiedliwości Anna Maria Anders oświadczyła, że jest zbyt wiekowa, by latać samolotem ze zwykłymi pasażerami.

Jak podał "Fakt" Anders, jako pełnomocnik premiera do spraw dialogu międzynarodowego, wylatała ponad 600 tys. złotych od stycznia 2016 r.

Anders podróżowała przede wszystkim do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka. "Ci, którzy mówią, że jadę do Stanów, żeby się zobaczyć z rodziną, to niech spojrzą na mapę Stanów Zjednoczonych" - odpierała zarzuty.

Teraz, w rozmowie z TVN24, Anders wyjaśniła, dlaczego koszt jej przelotów jest tak duży.

"Ja uważam, że wyglądam bardzo dobrze na swój wiek, ale mam swój wiek. Także ja nie będę leciała klasą turystyczną, economy class, tam i z powrotem, jak ja mam wracać do Senatu - stwierdziła. 

INTERIA.PL

Podziel się
223446788

223446788 -

SKORO JEST WIEKOWA TO NIECH SIEDZI NA KANAPIE W SWOIM DOMU I NIECH NIE WYDAJE PIENIĘDZY POLSKIEGO PODATNIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO ROBI OBYWATEL OBCEGO PAŃSTWA W POLSKIM PARLAMENCIE??????????????

223446788

223446788 -

Skoro jest wiekowa to niech siada na kanapę u siebie w domu i niech tyłka nie obwozi po świecie za pieniądze polskich podatników!!!!!!! A DLACZEGO OBYWATELKA OBCEGO PAŃSTWA ZASIADA W POLSKIM PARLAMĘCIE??/??????????

Gość

Piszesz jako Gość