Zbigniew Boniek proponuje kawę Krystynie Pawłowicz. Wymiana zdań na Twitterze

Wtorek, 26 czerwca (11:24)

"Jeśli nie ma już żadnych szans na dalszy awans, to jaki jest sens, by zostawać na mundialu dłużej?" - zapytała na Twitterze posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, sugerując reprezentacji zwrot kosztów wyjazdu. Na pytanie szybko zareagował prezes PZPN Zbigniew Boniek, który zaproponował posłance spotkanie. Wywiązała się ciekawa wymiana zdań.

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz w emocjonalnym wpisie odniosła się do porażki polskiej reprezentacji podczas trwających Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

"Jeśli nie ma już żadnych szans na dalszy awans, to jaki jest sens, by zostawać na mundialu dłużej? Obowiązku chyba nie ma. Mecz z Japonią ma być "walką o honor"? Jaki, czyj "honor"? Honor to byłby szybki powrót, jakieś wspólne przepraszam i zwrot kosztów..." - napisała Pawłowicz.

Na serię pytań i sugestie odpowiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek, który zapraszając posłankę na kawę, napisał: "Po tym wpisie jawi się Pani dla mnie kobietą fascynującą".

Na odpowiedź nie musiał długo czekać. Posłanka nie pozostawiła prezesowi złudzeń:

Niedługo później zamieściła kolejny wpis:

INTERIA.PL

Podziel się

~nina -

Pawlowicz powinna wiedziec ze nierozegranie meczu czyli oddanie walkowerem, narazi PZPN i Polske na wielomilionowe kary,warto czasem najpierw pomyslec, albo zapytac sie znawcow pilki,a pozniej pisac bzdury.

Gość

Piszesz jako Gość