"Fakt": Przesadzą posła Piętę?

Czwartek, 28 czerwca (07:51)

Pomimo zawieszenia w prawach członka PiS i klubu parlamentarnego tej partii poseł Stanisław Pięta wciąż zajmuje dotychczasowe miejsce w parlamentarnych ławach – zauważa dziennik.

"Fakt", który ujawnił pozamałżeński romans Stanisława Pięty, za co polityk został zawieszony przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, jest zaskoczony beztroskim zachowaniem skompromitowanego posła.

"Pięta chyba pozazdrościł naszym piłkarzom i podobnie jak oni po porażkach, nie traci dobrego nastroju. (...) Środowe posiedzenie Sejmu, trwa gorąca dyskusja dotycząca ustawy o IPN, a Pięta cały w skowronkach. Poseł gawędzi m.in. z Joanną Lichocką" - czytamy.

Gazeta zapytała posłankę, dlaczego nie odcięła się od Piety, który mocno zaszkodził swojej reputacji. "Nie chcę tego komentować. On boryka się teraz z problemami' - usłyszał od Lichockiej "Fakt".

Dziennik zauważa, że w przypadkach zawieszenia w prawach członka partii i klubu parlamentarnego zwyczajem jest odesłanie posła do ostatnich rzędów sejmowych ław. Czy taka kara spotka Piętę?

"Nie wiem nic na temat planów przesadzenia posła Stanisława Pięty" - mówi "Faktowi" Waldemar Andzel z prezydium klubu PiS.

INTERIA.PL

Podziel się

~SZATAN -

,,Pokora , praca , umiar , roztropność w działaniu i odpowiedzialność ... i to są ZASADY , którymi będziemy się kierować !!! koniec z arogancją Władzy i koniec z pychą" - fał Szydło … słucham i płaczę ze wzruszenia ;))

Gość

Piszesz jako Gość