Były poseł zbytnio lubił imprezy. Teraz będzie prezesem

Wtorek, 31 stycznia 2012 (16:21)

Były poseł PSL Andrzej Pałys, który zasłynął na całą Polskę filmem, na którym wychodzi pijany z Sejmu i oznajmia, że „się nie czuje”, był jedynym kandydatem na prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Jesienią 2010 roku TVN wyemitowała filmik, w którym zobaczyć mogliśmy, jak ledwie trzymający się na nogach i bełkoczący poseł wsiada do cudzego auta i nie chce z niego wysiąść.

- Nie jestem bezrobotny i pracy nie szukam - zapewniał były poseł jeszcze w listopadzie 2011. Teraz wydaje się, że jego kariera jest już przesądzona.

Pałys otrzymał w piątek rekomendację rady nadzorczej WFOŚiGW - informuje "Gazeta Wyborcza". Ostateczna decyzja należy do zarządu województwa świętokrzyskiego.

Zobacz film z pamiętną rolą Pałysa:

INTERIA.PL

Podziel się

~irek -

nigdy kumple nie zginą gdy starszy sikawkowy Walduś P.i PSL żyje.Czas już szykować kosy na sztorc i wykosić to peeselowskie kolesiostwo.A co tam słychać u Joli F.//Fedak/

Gość -

KOTERIA MA SIE DOBRZE ---A CO NA TO LUDZIE ??? CO TAM LUDZIE LUDZIE TO FRAJERZY ........KTÓRZY TAKICH BUCÓW WYBIERAJĄ ...!!

Gość

Piszesz jako Gość