Palikot założy maskę Anonymous na pomnik Chrystusa? "Gdyby Chrystus żył..."

Środa, 1 lutego 2012 (20:01)

Ruch Palikota zamierza powiesić maskę symbolizującą hakerów z Anonymous na pomniku Chrystusa Króla w Świebodzinie. Monument mierzy ponad 50 metrów, więc, jak zdradza „Gazecie Wyborczej” jeden z posłów Ruchu, szef partii zamierza wynająć samolot.

Tymczasem trwa zbiórka pieniędzy na zakup gigantycznej, ponad 6-metrowej białej maski, takiej, jaka zawisła już na pomniku Ronalda Reagana w Warszawie.

Poseł Robert Biedroń przekonuje, że Chrystus bronił wolności i gdyby żył, włożyłby maskę. Pomysł krytykuje Stefan Niesiołowski: "To zachowanie na granicy bluźnierstwa. Zostawcie Jezusa w spokoju!"


INTERIA.PL

Podziel się

~Perkun -

no jasne toż to zbronia i herezja, ukamienować Palikota. Tolkien się w grobie przewraca największy pomnik Aragorna w kraju a on mu maskę, fakt powinien się leczyć

~jaro -

palikot-nawet nie wymawiajcie tego nazwiska...ignorujcie takich typow totalnie...niech gdzies wyemigruja najlepiej na wschod!!!

~Hanys -

Czlowieku,Twoja glupota siega zenitu! Co Ty wlasciwie robisz w sejmie? To nie jest miejsce na robienie sobie jaj z Narodu. Najbardziej odpowiednie miejsce dla takich osobnikow to szpital psychiatryczny.Jestes wiecej niz zalosny!!!!

~apacz -

Chciał się wciąć w protest ACTA i mało co nie dostał po ryju,teraz szuka następnej okazji i może się wreszcie spełni.

Gość

Piszesz jako Gość