Wasze komentarze (139)

Dodaj komentarz
Knox

Knox -

Zawsze byłem, jestem i będę za tępieniem oszustw, bo tak na prawdę za tolerowanie lewizn po tyłku dostają uczciwi, co płacą wszystkie podatki. Jedyne co mi się nie podoba, to że poprawa ściągalności podatków idzie na wydatki państwa, zamiast obniżkę podatków. Np. zamiast 500 można by obniżyć VAT do 18%

~olaf -

Dobry pomysł na wykończenie konkurencji . Znam nip konkurenta , daję ogłoszenie gdzieś tam .... , że dam koszty . skarbówka zajmie się jego kontrahentami , wyjdzie przez kogo niby te kłopoty i koleś uwalony. Polak potrafi.

~MAREK123 -

A JA MYSLAŁEM ŻE W KONCU WEZNA SIE ZA RACHUNKI ZA PRĄD W KTÓRYCH OPŁATY Z SUFITU PRZEKRACZAJA CZASEM 0 250% WARTOSC ZUZYTEGO PRADU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOOOO ALE TO PANSTWOWY ZŁODZIEJ.

~ekspert -

Cały system jest bez sensu, powinno się wyeliminować umowy o pracę. Każdy kto chce pracować powinien prowadzić działalność. Elastyczny rynek pracy, wszyscy byliby przedsiębiorcami. Liniowy podatek, stały zus, równy układ, koniec wyzywania się nawzajem od złodziei (przedsiębiorcy) i nieroby (pracownicy).

Komentowany artykuł

Fiskus kupi koszty i ustrzeli wyłudzaczy