Wasze komentarze (79)

Dodaj komentarz

~qwer -

W markecie, który codziennie włącza niskie ceny, cena 3-metrowego przedłużacza do słuchawek wynosi 24 zł, w internecie taki przedłużacz można kupić za mniej niż 10 zł.

~Mb -

W Polsce jest za duzo sklepow w stosunku do klientów a zarobki sa mniejsze niz za granicą.W Anglii tez byla tedencja zamykania sklepow ale teraz znowu wszystko wraca.Zakupy przez internet sa wygodne ale ludzie i tka beda wracac do sklepow...

~Patriota -

W Polsce z uwagi na spektakularne upadki dużych sieci sklepowych jak Marcpol, Macro, ograniczenie rozwoju sieci Biedronka czy redukcja inwestycji przez TEsco oraz zamykanie wszelakich małych sklepów w wielu miastach wskazuje, że Polacy po prostu nie mają pieniędzy. Bo w Europie Zachodniej ludzie kupują i przez internet i w sklepach stacjonarnych a w Polsce dopóki połowa ludzi nie będzie miała dostępu do internetu to nie będzie możliwości aby ten internet wygrała z powszechną Polską biedą zwykłych prywatnych ludzi. Nie kupują bo nie mają nie stać bo połowę zarobków oddają państwu a państwo strzyże ich jak tylko może.

~Polak -

W internecie kupuje się bzdety. To co jest konieczne do życia i bytu kupuje się w sklepach. Nie piszcie idiotyzmów, bo kupno telewizora, pralki czy smartfona przez internet, w dużych ilościach nie jest podstawą do pisania, że przez internet tak bardzo dużo się kupuje. Robicie pianę w mózgach ludzi.

~Max -

A potem zdziwienie ,że kupiliście syf, bo zamiast zobaczyć w sklepie to czytacie przepłacone , oszukane opinie w internecie. Bez sklepów stacjonarnych będziecie kupować syf i nawet się nigdy o tym nie dowiecie, że konkurencyjny produkt był lepszy.

~m -

WSZYSTKIEGO nie mozna kupic ,chodzi o to ze sa rzeczy ktore czlowiek kupi w Internecie a sa takie ktore NIE kupi I to nie dlatego ze nie ma ich w Internecie ,[one sa] ale kupujacy woli kupic w sklepie.

Komentowany artykuł

Wyniki badania zachowań konsumenckich Agencji Freebee