Wasze komentarze (108)

Dodaj komentarz

~albert -

Tzw.Afera hazardowa za rzadow PO byla zwiazana z praniem pieniedzy poniewaz trudno jest okreslic ilu bylo graczy oraz ile wygranych,a zyski po oplaceniu podatku sa pieniedzmi wypranymi.

~Rafalkrak -

Albo Państwo rzeczywiste albo państwo teoretyczne. Nie będzie sobie kwitła szara strefa i mafia tylko dlatego że komuś chce się uprawiać hazard. Nie udawajcie że jest inaczej hazardziści ! Ja jestem przeciwko anarchii, chce być dumny z mojego Państwa, że nie da się byle cwaniaczkom wykiwać.

~taka prawda -

Rolą Państwa jest blokowanie stron nie tylko hazardowych ale i zainfekowanych , jeśli nie to winien to czynić dostarczyciel internetu !!! co niestety nie ma miejsca i człowiek jest zmuszony bulić za programy antywirusowe .TO HAŃBA I POTWARZ !!!

~Patriota -

Byłem świadkiem jak w Polsce pierwszy raz resort mafia wchodziła w te interesy. Nie bawili się w tańcu. Od górnie był tylko nadany jakiś pomysł urzędników , nowe prawo czy przepis, który najczęściej był pretekstem do interwencji państwa a potem to już szybko wchodzą służby mniej czy więcej oficjalnie. Ci co nie idą z nimi na układ zostają zmiażdżeni przez służby. Kolesie z resortu dzielą się etatami zyskami wpływami. To tak samo jak w Chicago tylko ze w takich krajach jak Polska Rosja itp za takimi działaniami stoją przedstawiciele państwa najczęściej resortów mundurowych czy resortów. Przykry obraz upadku człowieka w iście post sowieckim stylu.

~Patriota -

Mafia z resortu wchodzi w biznes hazardowy to znaczy że wiedzą że ten rząd się nie utrzyma i że trzeba brać jak najwięcej kasy ile się da. Bo mogą przyjść zmiany.

Komentowany artykuł

Zablokowano prawie tysiąc domen hazardowych. Będzie państwowe "eKasyno"