Wasze komentarze (135)

Dodaj komentarz

~Rawa -

Żadne regulacje nie pomogą gdy jest totalny brak mieszkań . W ruinach poniemieckich wśród grzybu żyją rodziny z dziećmi, brawo Inspekcja Sanitarna. A te bzdety piszcie gawiedzi , może łykną. Pozorne ruchy tego rządu są takie że ręce opadają . Tu nie chodzi o 10 tys mieszkań plus tylko o milion mieszkań. A na razie tylko się pisze i nic dla ludzi ten socjalistyczny rząd nie robi w tym zakresie.Niestety.

~aaaa -

Państwo w pierwszym rzędzie pomyślec o właścicielach mieszkań bo to jest horror gdy właściciel ma takie problemy z niepłacącymi lokatorami niszczącymi mu jego własność.Rządy się zmieniają a ten problem nigdy nie został uregulowany.

~jas -

A ja myślałem ,że wprowadzono jedyny słuszny przepis tj.eksmisji bez sądu przez policję w przypadku skończenia się umowy najmu lub wypowiedzenia z powodu nie płacenia czynszu, za media lub dewastacji.Taki przepis uwolniłby do taniego najmu setki tysięcy obecnie pustych mieszkań ale przy obecnej ustawie;o ochronie lokatorów;. to nikt przy zdrowych zmysłach legalnie nie wynajmie mieszkania czy domu by stracić swoja własność.

~ATLANTIS -

no i po co ja mam pracować i żyć kątem u rodziców aby nie brać kredytów skoro taki nierób jeden z drugim dostanie m.in. za moje pieniądze lokal socjalny który w wielu przypadkach przygotowany jest na naprawdę porządnym poziomie!? Tam gdzie socjal, tam bieda ale też łatwiej się takimi ludźmi steruje - prostymi, nie wykształconymi. Rząd na to pójdzie bo to łatwy, prymitywny do pozyskania elektorat. Do czasu, do czasu kiedy nie zbuntują się CI, co pracują, albo jeżeli się nie zbuntują, do czasu kiedy samo to wszystko nie runie - wtedy już będzie za późno. Kiedyś pieniędzy zabraknie bo tych którzy będą pracować, będzie mniej a pozostali którzy by chcieli popracować, stwierdzą, że im się to nie opłaca.Polaku, zacznij być mądry przed a nie po szkodzie.

~stacha -

a moze przed wprowadzeniem tej noweli i obowiazku deklaracji o dochodach umozliwic reszcie polakom wykupienie mieszkan za tzw, zlotowke . poniewaz nie wszyscy mieli taka mozliwosc a dopiero potem cudowac z nowelami , caly czas idzie o rozne interesy np,deweloperow a nie mieszkancow poniewaz jak mysle to bedzie caly czas obrot mieszkaniami jak nie kupno to eksmisja z mieszkania socjalnego z wiekszego na mniejsze , , a niby czemu maja sluzyc te deklaracje ano temu ze jak dochody beda wyzsze do jakiegos pulapu a nie bedzie to mieszkanie wlasnosciowe to trzeba bedzie brac pozyczki i je wykupic ,nie bedziesz milal pracy lub zachorujesz i nie bedzie na raty wiec eksmisja do lokalu zastepczego ' spelniajacego wymogi ustawowe '10 m na osobe itd ,jak nie kijem to palka

~Polak -

nigdzie na Świecie nie ma podobnego cyrku. Właściciel mieszkania nie może usunąć z niego, niepłacącego najemcy, bo biedactwo nie ma gdzie mieszkać i ma mu sponsorować !!! DO TYGODNIA CZASU I POWINIEN NA WNIOSEK NA POLICJI BYĆ USUNIĘTY, A GDZIE BĘDZIE MIESZKAŁ NIECH SIĘ MARTWI MIASTO A NIE WŁAŚCICIEL. NIECH MIASTO PŁACI ZA TAKIEGO GAGATKA JEŚLI NIE MA LOKALI ZASTĘPCZYCH

~Krk -

Nie wynajmować w Malopolsce: Piotr Rzegucki i Monika Gibas.Zniszczyli i okradli mój dom podczas 6 miesięcznego najmu. Wypowiedziałem umowę a teraz szukają nowego lokum. Chrzanów i okolice. Ostrzegam Patologia.

~a -

Taki menel przyjdzie do gotowego bez stresu,ciepło w mieszkaniu,a ja musze na dom dokładac całe zycie zeby nie niszczył,opał przywiez kup i podatki opłaty czy nie lepiej byc nierobem?

Komentowany artykuł

Ważna zmiana dla lokatorów nieruchomości