Wasze komentarze (2712)

Dodaj komentarz

~OLO -

Poodba mi się ta ustawa, ale skoro uderza w tych których miała wspierać (mali przedsiębiorcy) może trzeba pomyśleć o innych rozwiązanich. Np. żeby dać odetchnąć pracownikom supermarketów wystaczy zapisac w kodesie pracy ze dwie obowiązkowo wolne niedziele dla nich

~Yosef -

A to dziwne ale to jest masakra masakra pustogłowych szok bo w niedziele jest ZAMKNIĘTE !!! Jakoś u mnie w Germani w niedzielę też jest zamknięta i żadnego szoku nie ma ;P a jest zamknięte bo tak ma właśnie być,tylko w Polsce wszystko jest inaczej Niedziela dzień wypoczynku a nie zwiedzania sklepów jakiś galeri i tym podobnych.Na rower do parku LENIE jedne albo przed tv tyć a dlaczego tak? bo tam ma K...być.

~malwina -

A dla mnie jest ok, dość tych pielgrzymek do centrów handlowych, z dzieciakami gdzieś pójść, do kina czy na basen. A jak coś potrzeba to zawsze pod ręką jest otwarta osedlowa żabka – tam można zrobić zakupy.

~ggg -

W mojej rodzinie 2 osoby pracują w dyskoncie i nikt z pracowników nie jest zadowolony z tej ustawy. W sobotę nie ma żadnej podwójnej obsady a towaru do rozłożenia dwa razy tyle i do przerzucenia na kasie również. I teraz każda sobota przed wolną niedzielą jest jak dzień przed świętami.

~aga -

Może to problem niejasne wykładni przepisów, handlowcy nie wiedzą do końca czy mogą handlować czy nie. Słyszałam takie głosy. Jakiś czas temu inspekcja pracy jasno zdeklarowała że franczyza i inne małe sklepy mogą być otwarte, ale może sprzedawcy jeszcze tego nie ogarnęli.

~petr -

Tylko czekać jak nieroby z solidarności wprowadzą wolne poniedziałki, bo stwierdzą, że pracownicy są przemęczeni po zażyci komunii świętej.

Komentowany artykuł

W kogo uderza zakaz handlu w niedziele?