Wasze komentarze (301)

Dodaj komentarz

~Balbinka -

PiS opowiada się za obniżeniem podatków i obciążeń dla obywateli, ale jak dotychczas podatki, obciążenia i inflacja rośnie i nic nie wskazuje na jakiekolwiek ulgi w tym temacie.

~Klj -

Sellin byl kiedyś dzienikarzem Polsatu to szok ze ktoś go zatrudniał.Sam sobie ogladaj pisowską telewizję Sellin

~Adam -

Panie Selin, zacznę od tego, że na PIS głosowałem, PO uważam za partię która powinna zostać zdelegalizowana, ale na przykladzie waszego działania w sprawie Ustawy Abonamentowej (temat prowadzenia polityki na kolanach w stosunku do żydów i USA pominę) wychodzi na to, źe jesteście partyjką populistyczną, wręcz śmieszną, chodzi wam tylko o słupki sondażowe i o to by dalej - powiedzmy górnolotnie rządzić, stąd te wszystkie programy , które w nidługim czasie okaże się, że to plusy ujemne, za które naród zapłacie wysoką cenę. Wystarczy że ktoś pogrozi wam palcem, lub spadnie poparcie a porzucacie ustawę, czy choćby jej zamysł. Ile takich projektów już było, na które naród czeka i z którymi szliście do wyborów, z wszystkiego się wycofujecie bo sie boicie, tylko nie wiem czego, mieliście przecież Polskę zrefotmować. Co do abonamentu, jak długo jeszcze będzie trwać sytuacja, gdy 20% społeczenstwa płaci abonament, drugie 20% jest karane za jego nie płacenie a reszta się z nich śmieje, czy tak postępuje powazne państwo, przypominacie raczej dzieci błądzace we mgle.

~skin -

Kwik jak zwykle,u Niemców masz meldunek musisz płacić abonament i nikt nie pyta czy oglądasz czy nie.Słońce z brukselki a raczej głąb obiecywał ze nie będzie abonamentu ni i co?

~akm -

Czyli jak rozumiem, cwaniacy, którzy nie płacą nadal mogą bezkarnie nie płacić, a płacący "jelenie" płacą i płacą. Państwo jest bezradne i nie może wyegzekwować tak prozaicznej obywatelskiej powinności.

~TakiWał -

TVPiS - po obejrzeniu wiadomości dochodzę do wniosku, ze jest to publiczne szambo a nie dobro i nie zamierzam do tego dokładać ani złotówki

Komentowany artykuł

Sellin w sprawie finansowania mediów publicznych: Prawdopodobnie przez dotacje z budżetu