Wasze komentarze (300)

Dodaj komentarz

~tolek -

Za 2-3 razy mniejsze pieniądze niż elektrownia atomowa można pozyskać energię z OZE (odnawialną). Może ktoś mi wytłumaczy, co takiego jest w OZE, że rząd nie chce dopuścić do korzystania z niej?

~Gorus -

Niemcy mają, Czesi, Słowacy, nawet bisłoruś ma el jąd. To że w Polsce nie ma jest dowodem że po 88 rządy UW/SLD/PSL/PO po cichu demintoewały Polskę i marginalizowały jej znaczenie, byle tylko za parę stebrników ktoś zza Odry poklepał po ramieniu

~energo -

Do czasu wybudowania tej elektrowni energia będzie pozyskiwana z wody mórz i oceanów ! Niemcy likwidując u siebie wszystkie atomówki wiedzą co robią !

~Milion Lat!!!!!! -

Widac jak Polska jest zacofana np. Za Niemcami oni z Fokushimy wyciagneli wnioski i zamykaja wszystkie atomowki chociaz sa najlepsze na swiecie pod wzglendem bespieczenstwa a ze skadowaniem odpadow radioaktywnych to dopiero poczatek na milion lat.Temu baranowi ktory podpisze na te budowe zgode niech zbudoje magazyn na te odpady u siebie na posiadlosci zobaczymy co zrobi!!!!

~realista -

Następny nawiedzony po Aleksandrze G. chcę aby za rok ktoś wspomniał ten artykuł jak kolejny nawiedzony będzie pisał znowu o elektrowni jądrowej

Komentowany artykuł

Tchórzewski: Mam nadzieję, że elektrownia jądrowa powstanie za polski kapitał