Wasze komentarze (300)

Dodaj komentarz

~asd -

A ruscy za swoje pieniądze budują elektrownię atomową dla Erdogana w Turcji. To dopiero sztuka tureckiej dyplomacji, a nie wypompować się z kasy na cudze technologie.

~zab -

Goło doopce a skad uran, jak od Rosjan kupują nawet jankesi, choć po ostatniej hucpie z gazami ,Rosjanie maja zablokować sprzedaż a gdzie będziemy składować materiały promieniotwórcze, koszty zakupu i składowania odpadów w krótkim czasie przewyższą wartoś elektrowni atomowej.

woytas555

woytas555 -

A tylko pomyśleć że węgiel jest najbardziej opłacalnym źródłem energii. No ale UE nie powstała od parady i jest po to aby wydobycie czarnego złota blokować emisjami spalin, dyrektywami czystości itd. Obudź się narodzie polski bo niby jesteśmy wolni ale w złotej klatce.

~Figurelska -

Zlikwidujemy abw, przeprosimy hanie I mossia, a przedewszystkim dalej bedziemy szukac miejsca na budowe elektrowni a. Z gruba kase

~budowniczy -

Jak Grad z kolegami z Patologii Obywatelskiej,odda kasę za to co wybudował na niby,to juz na jedną elektrownię atomowa wystarczy.

~rolo -

nr2 w ramach reparacji za 2 wojnę światową niemcy powinni wybudować Polsce dwie elektrownie atomowe po 5000 MW.ELEKTROWNIE POWINNY BYĆ WŁASNOŚCIĄ SKARBU PAŃSTWA BEZ PRAWA DO ICH SPRZEDAŻY.

~Hahaha -

Zaloze sie ze jak u nas zrobi sie Czarnobyl albo Fukushima to wszystkie kraje wkolo beda domagaly sie odszkodowan jak my za II Wojne Swiatowa. To bedzie precedens.zalozymy sie?

~1345 -

Sluchajcie. Czytacie miedzy wierszami? Na jednej elektrowni sie nie skonczy! Zmniejszenie udzialu wegla o 30 % oznacza budowe kolejnych elektrowni jadrowych! To droga donikad!

Komentowany artykuł

Tchórzewski: Mam nadzieję, że elektrownia jądrowa powstanie za polski kapitał