Wasze komentarze (161)

Dodaj komentarz

~Papudrak -

Wszystkim piszącym o zależności ceny paliwa od stosunku kursu dolara do złotówki przypominam, że tankujemy właśnie paliwo kupione z kontraktów sprzed kilkunastu miesięcy jak nie sprzed kilku lat. Ceny więc wynikają ze zmowy cenowej, bo nie usprawiedliwia ich sytuacja w zatoce i porozumienie co do zmniejszenia wydobycia Rosja-OPEC. To mogłoby się odbić na cenach paliwa jak trafi ono do rafinerii, a trafi tam dopiero za kilkanaście miesięcy.

~Marcin -

polskie paliwowki pokryqwaja wzrost cen benzyny, ale przez amerynakow i arabow idzie wszystko w gore

~szwaj -

ludzie. ogarnijcie sie. wszytkie ceny paliw poszly w gore bo sytuacja w zatoce perskiej czy wyjscie usa z porozumienia nuklearnego z iranem sa wina Donalda Trumpa i stojacych z nim zydow

~Mirena -

ceny paliwa sa zalezne od kursu dolara amerykańskiego do złotówki czy relacji popyt-podaż. no i w ten sposob mamy w tej chwili coraz drozsze paliwo.

~WagON -

to ze podniosly sie ceny paliw to nie znaczy ze nie spadna. moim zdaniem to chwilowy kryzys. byleby nie pojawily sie znowu jakies czynniki podnoszace ryzyko.

~Realista -

Po co internet na poczcie? A po to jak stoisz w kolejce do okienka godzinę to żeby ci czas szybciej zleciał, gdyż te panie co się znały na pracy to je zwolniono- restrukturyzacja w/g PO a na ich miejsce zatrudniono dzieci lokalnych polityków PO i na 6 okienek 2 czynne.

~Wrocl -

Kto by pomyślał, że tak diametralnie może się zmienić cena paliwa na stacjach. Szok w oczy pali. Wszystkie zagraniczne podnosza ceny. tylko nasi staraja sie trzymac

Komentowany artykuł

Poczta Polska: Darmowy internet w 3800 placówkach pocztowych w Polsce