Wasze komentarze (83)

Dodaj komentarz

~KORWiN 1 -

Gdyby nie solidarne państwo , które obdziera nas ze skóry podatkami to cena paliw byłaby do zniesienia.Socjalizm jest droższy od całego procesu wydobycia i przetworzenia ropy.

~cyprian -

Moe sobie najwyżej potweetować. Z jankesami już prawie nikt się nie liczy. Turcja i KSA kupują S400, Chińczycy z Kimem ich wyślizgują z płw. koreańskiego w koncertowy sposób, z Okinawy wkrótce ich Japonia też wywali, bo już ich tam mają serdecznie dość.

~co ja tam wiem -

Dowiedzcie się ile kosztują paliwa w USA...to zrozumiecie o co jest ta walka!! Gdyby w USA tylko odrobinę wzrosła cena benzyny , to gospodarka za oceanem leży na łopatkach!! Jankesi są gotowi podpalić cały świat w obronie cen paliw u siebie!!

~LINK -

Ameryka po układzie z Kimem wycofa 25 tys. żołnierzy z Korei Południowej ............bo trzeba mieć kasę i żołnierzy na wojenkę "w obronie" Isreal oraz o ropę irańską.............

~Max -

Ceny ropy spadna do $40 za barylke ,gdyz za wysokie doprowadza do wojny,Rosja napadnie na inne sasiednie kraje zeby cos zdobyc I wykorzystac przez nastepne 70 lat jak Polske

Komentowany artykuł

Trump oskarża OPEC o zawyżanie cen ropy