Wasze komentarze (305)

Dodaj komentarz

~Wodnik -

Wiem, że to taki pseudoprofesjonalny żargon, ale śmieszą sformułowania "zarządzanie śmiertelnością", czy "ryzyko dożycia późnego wieku". Oczywiście wiem, że chodzi o ryzyko z punktu widzenia ubezpieczyciela, ale mimo wszystko to śmieszy. Nie "prawdopodobieństwo" tylko RYZYKO dożycia późnego wieku... Jedno pytanie merytoryczne: czy NBP zakłada, że ubezpieczycielowi byłoby wolno - zgodnie z faktycznym stanem rzeczy - zakładać RÓŻNĄ średnią długość życia kobiet i mężczyzn?

~wwwa -

Nie rozumiem, dlaczego środowisko jest tak pomijane pod wszystkimi względami, chrońmy środowisko i uaktywnijmy opłatę emisyjną!

~John -

dobrze że temat opłaty emisyjnej wciąż się rozwija, dzięki temu w najbliższym czasie w końcu odetchniemy czystym powietrzem !

~JubelFan -

chcecie miec czyste powietrze, bez smogu to sie cieszcie ze paliwo drozeje przez trumpa i arabow co sie na nim odgrywaja

~brajaken -

Nie rozumiem, dlaczego środowisko jest tak pomijane pod wszystkimi względami, chrońmy środowisko i uaktywnijmy opłatę emisyjną!

miki331

miki331 -

Brawo PIS = dojna zmiana ! Najważniejsze żeby starczy na darowizny dla Rydzyka ! Polaki to ciemniaki że dają rządzić bandzie kolesi co ich strzyże i goli jak bezmyślne barany ! Milionowe pensje i premie po 70 000. Luksusowe limuzyny dla "elyty" i posadki dla znajomków !! Bo im sie należy !!

Komentowany artykuł

Emerytury z PPK: Kontrowersyjne propozycje NBP