Wasze komentarze (58)

Dodaj komentarz

~marian33 -

Boję się czy pokarm dla kota "znanego szeregowego posła" nie ma glutenu ???Należy koniecznie to sprawdzic.

~MAX -

PIS to Polska to Polacy nie niemiecki land w islamskim smrodzie.jeżeli nie wesprzemy PIS to zginiemy na zawsze, to nie jest jak w rozbiorach, to jest unia islamska w niej nam głowy poinciana, śmierć 21 letniego Polaka zamordowanego za butelkę wody wszystko wyjaśnia dla islamu nasze życie jest warte mniej niż butelka wody. PODAJ DALEJ

~pokipoker -

Trochę temat naciągany jak z tym rowerzystą co przyjechał na komisariat zbadać alko testem i wsadziliście pacjenta i do tego jeszcze zabraliście mu prawo jazdy!!!

~haha -

cała Azja unika glutenu i oni nie znają otyłości, cukrzycy i nadciśnienia. obśmiać to można naiwnych ludzi, którzy wierzą, że guma do żucia (gluten) w sercach nie powoduje zawałów - a w trzustkach nie powoduje cukrzycy. sama cukrzyca daje farmacji prawie 2mld zł miesięcznie - więc w mediach gluten jest konieczny do życia, bo bez niego nie istnieje medycyna jako biznes.

~banita -

Akcja z tego typu "sprawdź za darmo samochód przed wyjazdem na urlop na stacji diagnostycznej"! I poleciały dowody rejestracyjne. :)

Komentowany artykuł

Policja sprawdzi, czy twoje narkotyki zawierają gluten