Wasze komentarze (1095)

Dodaj komentarz

~Wyspiarz -

Cieszcie sie ludzie, w Anglii jest gorzej. Podwyzka ubezpieczenia jest za wszystko. Nie tylko za mandat kogos innego prowadzacego twoje auto, stluczke bez szkody, stluczke nie zgloszona i stluczke nie z twojej winy, ale takze za zmiane pracy, awans w pracy, przeprowadzke, kupno innego auta, zawarcie zwiazku malzenskiego, narodziny dziecka, owdowienie, kupno domu, sprzadaz domu i w ogole za wszystko. Najlepsze jest to, ze oni o nic nigdy nie pytaja, i nigdy nic nie weryfikuja, dopoki nie dojdzie do wypadku. Wtedy przeszukuja wszystko i wszystkich, i w wiekszosci przypadkow po prostu wstecznie anuluja ubezpieczenie bo o czyms tam im nie powiedziales. Pierwszy swiat, cywilizacja rzadzi. P.S. I do tego ubezpieczenie jest tylko na ciebie, i w duzym miescie zaczyna sie od 800 funtow rocznie, z pelnymi znizkami.

~Ubezpieczony -

Zapewnie chodzi tu o nie mandaty a o zebrane punkty karne. Nie jest to żadna nowość, tylko podpatrzenie jak to robią w innych krajach.

~kierowca -

Dobrze ale obostrzenia muszą działać w obie strony - chcę możliwości czasowego zawieszenia ubezpieczenia za niejeżdżący pojazd oraz możliwości natychmiastowego rozwiązania ubezpieczenia jeśli sąd w jakiejkolwiek sprawie w Polsce stwierdzi, że ubezpieczyciel zaniżył wobec kogokolwiek odszkodowanie, bezzasadnie nie wypłacił go lub w jakikolwiek nie dopełnił warunków ubezpieczenia. Oszustwa ubezpieczycieli muszą być dla nich równie dotkliwe jak łamanie przepisów dla kierowców.

Komentowany artykuł

Dostałeś mandat? Zapłacisz więcej za OC. W sieci powiało grozą