Wasze komentarze (311)

Dodaj komentarz

~mg -

forma zatrudnienia tzw.pracownik oddelegowany to PATOLOGIA...niezaplacony zus i podatki.A najlepiej zarabiaja AGENCJE ,ktore czesto zarabiaja na mc wiecej niz sam pracownik. SZCZYTEM tego wyzysku sa AGENCJE WYSYLAJACE OPIEKUNKI DO NIEMIEC.

~Britney -

Polscy prywaciarze są śmieszni. Pracownikom płacą grosze towary kosztują podobnie a czasem i więcej niż w zachodniej Europie. Opodatkowanie i mamy jedno z najniższych w Europie a jak dodać do tego polskie pensję to już w ogóle grosze wychodzą. Prywaciarze są pierwsi do wyliczania ile kosztuje pracownik ale żaden nie przyzna że te same produkty w zachodniej Europie kosztują bardzo podobnie a pracownikom trzeba płacić 4 razy więcej niż nasi płacą wraz z tymi "wielkimi" obciążeniami. Ciągle nic się nie opłaca, ciągle ledwo biznesy idą ale w corocznych bilansach z urzędów skarbowych w każdym mieście przybywa milionerów i każdy z nich prowadzi działalność gospodarczą. Prywaciarze pojmujecie że na zachodzie działa to tak że kasę ładuje się w rozwój firmy a dopiero to co zostaje wydaje się na swoje przyjemności u nas za to trzeba doić ile wlezie a prywaciarz musi co rok wymienić auto sobie i najbliższym i mieszkać w wielkim domu z basenem oraz pobudować takie same domy swoim dzieciom, dlatego nasze firmy wyglądają jak wyglądają a zwykli pracownicy są dziadami Europy.

~o -

A co z pracownikami FRANCUSKICH firm na terenie Polski???? Trzeba to tak wynegocjować aby pracownikom różnistych Achuanów - przysługiwała francuska siatka płac. Przeszkadzają polskie firmy przewozowe? Niech płacą analogicznie naszym - ALBO SIĘ ZWIJAJĄ.

~izabella -

Rządowe i administracyjne gratyfikują sie gigantycznymie premiami a rzeczywistość śmierdzi i bieda rośnie

Komentowany artykuł

​Zapowiedź kolejnych kroków przeciw pracownikom delegowanym