Soczi 2014 - kłopoty Jan Ziobro z napisem na nartach

Piątek, 7 lutego 2014 (11:20)

Podczas kontroli logotypów sponsorskich na sprzęcie olimpijczyków, MKOl zakwestionował słynny napis na nartach Jana Ziobry.

Jan Ziobro zasłynął nie tylko dobrymi skokami, ale też napisem na nartach: "Luz w dupie".

- On daje mi spokój i poczucie pewności siebie - tłumaczył skoczek ze Spytkowic.

W odwołaniu do MKOl-u, Jan Ziobro przełożył na angielski napis delegatowi komitetu jako "Take it relax".
Polski skoczek czeka na werdykt komisji skoków MKOl-u.
- Jeśli ostatecznie się nie zgodzą na ten napis, to będę go sobie musiał wyobrazić - powiedział Jan Ziobro w rozmowie z radiową "Trójką".
Napis czarnym flamastrem na czerwonych nartach "Luz w dupie" został zauważony m.in. podczas zawodów Pucharu Świata w Engelbergu 22 grudnia 2013 r., gdzie Janek zajął trzecie miejsce za Kamilem Stochem i Andreasem Wenningerem.

Na igrzyskach Ziobrę i spółkę po raz pierwszy zobaczymy w jutrzejszych kwalifikacjach (godz. 17:30), a o medale powalczą na średniej krokwi już w niedzielę o godz. 18:30. Nie mielibyśmy nic przeciwko temu, aby podium w Soczi wyglądało tak, jak to w Engelbergu! Zatem Kamilu Stoch, Janie, Macieju Kot, Dawidzie Kubacki - czadu!
Zobacz terminarz skoczków i innych sportów!
Co, gdzie, kiedy w Soczi łącznie z transmisjami? Kliknij TU!

INTERIA.PL

Podziel się

~dastaszyn -

O medale powalczą na średniej krokwi? Ręce opadają! Kogo wy zatrudniacie? Ludzie! Krokiew to nazwa góry w Zakopanem gdzie jest kompleks skoczni i to one tak się nazywają! Ja bym zwolnił tego kto to napisał. Zero znajomości tematu o którym pisze.

Piszesz jako Gość