Gigantyczna głowa Clarksona "ozdobi" Manchester

Piątek, 24 lutego 2017 (10:21)

​Prawie dwumetrowa rzeźba przedstawiająca głowę Jeremiego Clarksona pojawiła się przed domem na jednej z ulic Manchesteru. Słynny prezenter brytyjskich programów motoryzacyjnych znany jest z autopromocji. Także i tym razem nie zawiódł swoich fanów.

Głowa Clarksona jest tak olbrzymia, że trzeba było zamknąć ulice, a przed dom rzeźbę opuszczono za pomocą dźwigu. Właściciel posesji wygrał ją w konkursie programu motoryzacyjnego, który obecnie Jeremy Clarkson prezentuje na Amazon Prime. Będzie stała tam przez dwa tygodnie, a następnie powróci do producentów serii "The Grand Tour". 

Były prezenter kultowego programu Top Gear często pojawia się w prasie i telewizji, a teraz wykonana ze sztucznego tworzywa twarz Clarksona przyglądać się będzie przechodniom w Manchesterze. Czas pokaże czy przetrwa bez uszczerbku na swej urodzie. Mieszkańcy tego miasta doskonale bowiem wiedzą, że Jeremy Clarkson za nim nie przepada. Jak wszędzie, również i tu ma on wielu zwolenników i przeciwników.

Dwa lata temu Clarkson rozstał się ze stacją BBC, w której od wielu lat prowadził Top Gear. Korporacja nie przedłużyła z nim kontraktu po tym jak prezenter uderzył na planie jednego z producentów. Pozostałe gwiazdy programu, James May i Richard Hammond postanowili odejść z korporacji wraz  z Clarksonem i wspólnie prowadzą teraz własny program motoryzacyjny na Amazon Prime, który jest bliźniaczo podobny do jego wcześniejszej wersji znanej z BBC i cieszy się dużą popularnością.

RMF FM

Podziel się

~!@#$ -

The World Tour nie jest bliźniaczo podobny do Top Gear. Clarkson bał się pozwu BBC więc zrobił co tylko mógł żeby program był inny, niestety wszystkiego się nie da po prostu zmienić. Stary Top Gear był po prostu super, World Tour nie jest aż tak dobry ale i tak o niebo lepszy niż nowy Top Gear z rudzielcem i Joeyem z Przyjaciół, który jest wręcz żałosny - nieudolne kopiowanie pomysłów Clarksona, Hammonda i Maya.

~wiem coś o tym.. -

Top Gear jest niczym bez Clarksona oraz James May i Hammonda ;) / taka prawda, żal mi tego BBC i tych któży oglądajął jeszcze top gear xD :D ale ci którzy nie odlądali top gear za czasów ,,GENIALNEGO TRIA" i uważają że ten top geat jest SUPER to naprawde żal poprostu żenada noobki ... haha :D

Piszesz jako Gość