Szalona przejażdżka BMW M5 na autostradzie

Wtorek, 25 kwietnia 2017 (15:35)

Młodzi, gniewni, bezmyślni plus stuningowane BMW oraz więcej szczęścia, niż rozumu.

Od czasu do czasu musi wypłynąć nagranie, na którym widzimy kogoś, kto za dużo naoglądał się "Szybkich i wściekłych" i zbyt dużo grał w gry z serii "Need for Speed". W tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z młodzieńcami w BMW M5 F10, które podobno ma wzmocniony silnik z 560 do 700 KM. Film jest dość długi, ale zobaczycie na nim slalom między autami z prędkościami ponad 200 km/h i jedną ręką na kierownicy (czyżby drugą ręcznie zmieniał biegi? tylko dlaczego nie robi tego łopatkami?), a także przerażonego pasażera, który chyba w pewnym momencie zaczął mieć dość ocierania się lusterkami z innymi samochodami przy tak dużych prędkościach.

Nagranie urywa się jeszcze w trakcie "zabawy", ale cała szalona przejażdżka skończyła się raczej bez strat w ludziach i samochodach. Pozostaje jedynie cieszyć się, że nikt nie wykonał jakiegoś niespodziewanego manewru, bo mogło skończyć się to naprawdę tragicznie.

poboczem.pl

Podziel się

~werw -

Auto z automatem, ale łapa na lewarku musi leżeć, a na kierownicy tylko jedna ręka. W ekstremalnej sytuacji nie ma sans na reakcję - czyli kompletny idiota za kierownicą.

~. -

Interio, nie propagujcie popisów głupoty, bo oni się własnie z tego cieszą w bezmiarze swej głupoty i w swym przekonaniu niejako staja się bohaterami.

Piszesz jako Gość