Policjant na przejściu potrącił staruszkę

Środa, 28 czerwca 2017 (10:34)

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Gdańsku. Policjanci, którzy po interwencji zamierzali odjechać z miejsca zdarzenia, potrącili 81-latkę.

Policjant, cofając, nie zauważył, że po przejściu z tyłu idzie starsza kobieta, która dostała się pod zderzak auta.

Po kilku nerwowych chwilach policjanci wraz z robotnikami, którzy byli świadkami zdarzenia, przepchnęli samochód i wydobyli spod niego poszkodowaną.

Bardzo szybko na miejscu pojawili się również strażacy, którzy udzielili kobiecie pierwszej pomocy. 81-latka była przytomna, trafiła do szpitala na dalsze badania, na szczęście nie wykazały ona poważniejszych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pojawił się prokurator. Sprawcą zdarzenia został uznany policjant, który nie zachował szczególnej oszczędności podczas cofania. Co mu grozi? Zależy to od tego, jaki będzie stan zdrowia 81-latki, a w konsekwencji, jak zostanie zakwalifikowane całe zdarzenie.

W najlepszym przypadku skończy się na mandacie i punktach karnych.

poboczem.pl

Podziel się

~Miszczu -

Zwykły kierowca po takim zdarzeniu miałby zatrzymane Prawo Jazdy na miejscu , ale to Policjant On może ludzi przejeżdżać

~Krzych TIR -

Dajcie spokój policjantowi, oby ta kobieta przeżyła i nic jej nie było. Uwierzcie mi, że każdemu może się coś podobnego przydarzyć. A misiek niech zaliczy mandat i zaniesie na mszę.

Piszesz jako Gość