Polacy sfinansowali prywatną drogę premier. Ale to nie koniec

Czwartek, 13 lipca 2017 (08:54)

​- Rozpoczynamy dyskusję nad możliwością realizacji drogi do każdego domu w Polsce, a nie tylko tam, gdzie mieszkają działacze Platformy Obywatelskiej - mówiła w środę w Sejmie premier Beata Szydło.

To bardzo cenna inicjatywa pani premier. Szczególnie wobec faktu, że w sierpniu 2016 roku drogowcy wyremontowali niemal kilometrowy odcinek ul. Groblowej w Przecieszynie. Przypadkiem wiódł on do... domu państwa Szydło.

"Koszt remontu wyniósł 135 438,77 zł brutto i sfinansowany został ze środków gminy" - informowała wówczas "Super Express" wójt gminy Brzeszcze Cecylia Ślusarczyk.

Na szczęście droga nie zostanie szybko zniszczona, bowiem ze sporej części nowego asfaltu korzystać mogą tylko członkowie rodziny Szydło.

"Przyjechali geodeci i wydzielili drogę prywatną" - informował "Super Express". Drogę prywatną, za którą podatnicy zapłacili niemal 140 tys. zł. Dzisiaj znów zapłacą, tym razem nową opłatę w paliwie. Opłatę, która dodatkowo obłożona jest VAT-em i która co rok będzie rosła o wskaźnik inflacji...


poboczem.pl

Podziel się

~Ala -

Trzeba mieć tupet i być bezczelnym do granic żeby z mównicy sejmowej powiedzieć o drogach zbudowanych dla działaczy PO. Pani Premier. Czy Pani myśli że przed Sobą ma ciemny lud ,który wszystko kupi?

~Zatroskany obywa -

Szanowni Państwo niema co narzekać, większość społeczeństwa ich wybrała. Jednakże jest na to sposób czas najwyższy pogonić ich przy najbliższych wyborach raz na zawsze z sejmu i całą resztę. Od upadku komuny wciąż te same twarze tylko coi jakiś czas nazwę zmieniają. Kradną, z prawa sobie kpią od trzech dekad i co? MY!!!!!! Społeczeństwo jesteśmy niestety współwinni gdyż nie rozliczamy polityków z obietnic a i z łamania prawa. Ludzie przecież to MY!!!!! decydujemy kto będzie grzał tyłki w sejmie. Wybory już niedługo może więc czas pokazać całej dotychczasowej elicie politycznej gdzie ich miejsce????????!!!!!!!! I niema wytłumaczenia że niema na kogo głosować. Jest wiele ludzi odpowiedzialnych w naszym kraju, choćby prowadzących organizacje pozarządowe zmagające się z problemami zwykłych obywateli. A PIS, KOD, i cała reszta co tak naprawdę robi dla nas zwykłych ludzi???? Nakłada kolejne podatki, prawem miesza jak diabeł nosem w przeręblu i za nic mają swoich wyborców. Dobrze że jest ustawa 500+ tylko jakim kosztem ????? Nie mnie oceniać rządzących od upadku komuny - swoje zdanie mam. To WY DRODZY RODACY musicie w końcu pokazać tej elicie gdzie ich miejsce i co o nich myślicie. Jak wspomniałem ja swoje zdanie mam i z WIELKĄ przyjemnością wesprę kogoś kto w końcu zrobi porządek w naszym kraju!!!! Może jest wśród Was drugi Piłsudski, który pogoni z sejmu to towarzystwo???

~My Naród -

Ta Szydło jest bardzo bezczelna. Bezczelna, zła i zakłamana. Zleciła sobie zrobienie prywatnej drogi za państwa -nasze -pieniądze w kwocie prawie 140 tys. zł i kpi z trybuny sejmowej. Hipokrytka czy schizofrenia?

Piszesz jako Gość