Pies doprowadził do kolizji. A później zrobił coś niesamowitego

Piątek, 15 września 2017 (00:00)

Na drodze w miejscowości Sucharzewo, w powiecie mogileńskim rozegrała się wzruszająca scena. Pies, który najpierw wtargnął na jezdnię i doprowadził do kolizji, wrócił po chwili na miejsce i okazał wdzięczność poszkodowanej 21-latce za ocalenie.

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Sucharzewo. Kierująca fiatem seicento 21-latka, aby uniknąć uderzenia w przebiegającego przez drogę psa, zjechała nagle na lewe pobocze i przewróciła się na bok.

Kiedy młodej kobiecie udzielano pomocy medycznej, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Do karetki podszedł pies, który kilka minut wcześniej wtargnął na jezdnię. Zwierzę w wyjątkowy sposób podziękowało za ocalenie. Czworonóg przez cały czas nie odstępował 21 - latki, kładł głowę obok jej stóp i czekał aż ratownicy medyczni skończą opatrywać jej nogę. Świadkiem wzruszającego momentu był dzielnicowy asp. szt. Tomasz Foremski.  

Policja

Podziel się

~ola -

Dobre serce tej pani zasługuje na takiego przyjaciela. Świat nie jest jeszcze tak zły jak widzi się tego typu dobre czyny ludzi. A samochód? Cóż to tylko maszyna. Najważniejsze jest życie istot żywych. Szacun dla tej kobiety i cmok dla psiaka!!!

Piszesz jako Gość