Chcesz zerwać z ukochanym lub ukochaną? Uważaj na swój samochód

Wtorek, 24 października 2017 (08:18)

Chcesz zerwać z ukochanym lub ukochaną? Bądź ostrożny, a przede wszystkim zadbaj o bezpieczeństwo swojego samochodu. Lekkomyślność możecie cię bowiem słono kosztować, o czym świadczą niedawne zdarzenia w dwóch jakże odległych od siebie geograficznie i kulturowo miejscach na świecie...

Do pierwszego z wymienionych wyżej incydentów doszło na Wyspach Bahama. Wszystko zaczęło się od kolacji, do której w jednej z miejscowych restauracji zasiadł Guy Gentile, 41-letni zamożny właściciel firmy brokerskiej, jego dziewczyna, 24-letnia, pochodząca z Rosji modelka Kristina Kuchma oraz nieznany nam bliżej przyjaciel owej pary.

W pewnej chwili blondwłosa piękność oświadczyła, że jest w ciąży. Zanim jej partner zdążył ochłonąć, pospieszyła z wyjaśnieniem, iż bynajmniej nie spodziewa się dziecka, lecz została "zapłodniona" pomysłem na biznes i w związku z tym prosi ukochanego o drobne wsparcie w kwocie 50 tysięcy dolarów.

Niestety, ten odmówił, stwierdzając, że jeżeli Kristina potrzebuje faceta, który da jej za nic tyle forsy, to powinna poszukać sobie kogoś innego, bo oni, jak widać, nie są dla siebie stworzeni i muszą się rozstać. Zirytowana dziewczyna wybiegła z lokalu, zabierając ze sobą leżące na stoliku kluczyki do samochodu. Po pewnym czasie biznesmen otrzymał sms-a, w którym Miss Kuchma nazwała go kłamcą - wszak wcześniej obiecywał, że pomoże jej w rozkręceniu własnego interesu. Na koniec dodała tajemniczo, że po powrocie do domu czeka go pewna niespodzianka.

Kilka godzin później okazało się, co miała na myśli. Gdy Guy wszedł na teren swojej posesji, zobaczył, że na dnie przydomowego basenu spoczywa jego wart 55 tysięcy dolarów mercedes S400 hybrid. Wyławianie auta trwało cztery godziny.

Od tego momentu relacje amerykańskich mediów są rozbieżne. Jedne twierdzą, że bankier (wcześniej ponoć zamieszany w jakieś nie do końca legalne transakcje na Wall Street, ale uwolniony od zarzutów w zamian za obietnicę współpracy z FBI) oświadczył wzruszony, że czyn Kristiny jest dowodem jej szalonej miłości do niego. Według innych skonstatował: "Cóż, ja rzuciłem ją, ona wrzuciła do wody mój samochód" i wyraził zdziwienie postępkiem ukochanej, której przecież niczego nie brakowało. Ostatnio dostała na urodziny torebkę Gucciego i nowego iPhone’a z fajnymi słuchawkami.

Wróćmy teraz na krajowe podwórko, a konkretnie do Wieruszowa, gdzie pewien 34-latek powybijał  szyby i uszkodził  karoserię dwóch volkswagenów, zaparkowanych przy jednej z ulic. Znaleziony w pobliskim lesie mężczyzna wyjaśnił policji, że powodem jego działania była zawiedziona miłość do właścicielki passata. Dlaczego przy okazji ucierpiał również stojący obok golf? Tego nie wiemy...

Tam egzotyczne wyspy, bogaty biznesmen i długonoga modelka, grube tysiące dolarów, luksusowy mercedes utopiony w przydomowym basenie... Tu niewielkie, powiatowe miasto w województwie łódzkim, stary, zmasakrowany jakimś kijem albo łomem volkswagen...

Dwa jakże odmienne światy, a jednocześnie podobne, targające ludźmi emocje. Tylko dlaczego ich ofiarą padają niczemu winne samochody?     

poboczem.pl

Podziel się

~ktos -

Faceci omijajcie szerokim tzw.super laski ,ktote Sa elokwentne wykszltalcone z ambicjami z szerokim gronem znajomych Takie panie Sa najczesciej zapatrzonymi w siebie psychopatkami I manipulatorkami ktore mysla tylko o swoich potrzebach I planach .Wiedza ze Sa ladne wiec mama podejscie do faceta Na zasadzie jak nie ten to kazdy inny bedzie za mna szalal.Wybierajcie przecietne dziewczyny ktore wiedza ze mama pewne niedoskonalosci .Szybciej wam wybacza bledy.Taka sama zasada kiedy kobieta szuka faceta.

~palacz -

Kobieta to stworzenie Boże i powinno stać w oborze lecz ze względu na kształt d... chłop wziął ją do chałupy.

~tak to jest ;) -

Kobiety są ok, tylko nie można być cienkim bolkiem, który się zakochuje w nich, bo one wówczas faceta nie szanują. Jeśli kobieta nie daje się krótko trzymać, to trzeba z niej rezygnować, bo ona Cię zgnoi. Kobiety wiedzą o czym piszę. Natomiast układ, gdy facet jest zamożny i ma kobietę w zamian za finanse, to nie jest żaden związek, tylko "układ" i wówczas kobieta daje się "krótko trzymać" póki leci kasa. W sumie to wszystko jest bardzo proste. Jedyna rada dla facetów to tylko zdawać sobie z tego sprawę, aby potem nie narzekać na kobiety.

Gość

Piszesz jako Gość