Patologia w autobusie

Niedziela, 29 października 2017 (13:17)

Kołobrzeg. Miejski autobus. Jeden z pasażerów zwraca uwagę dwóm dziewczynom, że zachowują się niestosownie. Ich reakcja na interwencję starszego pana przeraża. Przeraża również brak reakcji pozostałych pasażerów. Mamy nadzieję, że policja (funkcjonariuszy wezwały... same "bohaterki" tego filmu) nałoży na te prymitywne dziewczyny, stosownie do ich zachowania, wysokie grzywny.

Podziel się

~gk24 -

Dwie kobiety 31 - latka i 34 - latka to negatywne bohaterki filmiku, zatytułowanego "Zadyma w autobusie w Kołobrzegu", opublikowanego w serwisie internetowym YouTube. Filmik trwa nieco ponad 8 minut. Obejrzało go już ponad 40 tys. internautów. Widać na nim dwie kobiety awanturujące się w pełnym pasażerów kołobrzeskim autobusie Komunikacji Miejskiej. Są głośne, wulgarne, zachowują się agresywnie. Obrażają, zaczepiają i popychają przypadkowego mężczyznę, ale to one kreują się na osoby poszkodowane. Nikt spośród pasażerów nie reaguje. Prośby kierowcy o spokój zdają się na nic, więc zatrzymuje autobus i wzywa policję. Awantura zakończyła się dla obu kobiet mandatami. Pierwsza z nich dostała dwa: za zakłócanie porządku publicznego i za używanie wulgaryzmów dwa razy po 500 zł. Drugą z kobiet zakłócanie porządku publicznego będzie kosztowało 500 zł.

~dd -

To nie jest efekt bezstresowego wychowania, bo te patole bankowo nie pochodzą z domu, w którym było jakiekolwiek wychowanie. Sposób mówienia, wulgaryzmy, gesty, agresja, to wyniesiony z patologicznego domu wzorzec. Pewnie każda z nich sama teraz tworzy nowe gniazdo patologii z jakimś kibolem, recydywą albo zwykłym osiedlowym lamusem i za jakiś czas wypuszczą na świat następne zwichrowane pokolenie. Ktoś kto nie przesiąkł w dzieciństwie takim klimatem nie zrobi, nawet po pijaku, takiej wiochy w miejscu publicznym. Powinni takie sterylizować. Nie ma bata żeby te panny wyszły na prostą. Nie te środowisko, nie ta inteligencja, nie ten temperament.

Gość

Piszesz jako Gość