W drodze na Marsa Skoda ubiegła Teslę!

Czwartek, 15 lutego (09:10)

W ubiegłym tygodniu oczy całego świata skierowane były na przylądek Caraveral skąd do pierwszego lotu w kosmos wyruszała największa współczesna rakieta transportowa - Falcon Heavy

Niecodzienne wydarzenie przykuło uwagę fanów motoryzacji. Nowa rakieta powstała w - założonej przez Elona Muska - firmie SpaceX. Pierwszym ładunkiem wyniesionym przez Faclona Heavy w czeluści kosmosu została Tesla Roadster.

Krążący po orbicie kabriolet poruszył wyobraźnie internautów. W sieci momentalnie pojawiły się tysiące memów, w zabawny sposób odnoszących się do historycznego wydarzenia.

Medialny szał wokół wystrzelenia w kosmos Tesli wykorzystała też... Skoda! W niespełna tydzień od startu Falcona Heavy, którego celem była orbita Czerwonej Planety, Czesi "przebili" osiągnięcie Tesli wysyłając Superba na Marsa! Co więcej... osiągnęli już cel!

Nie wierzycie? Zobaczcie sami!

poboczem.pl

Podziel się

~RocketMan -

Kim wysłał rakietę na słońce. I w dodatku wróciła. Co tam Tesla na Marsie. Pewnie jak już dolecą na Marsa to znajdą tam jakiegoś wychudzonego Koreańczyka z północy,pewnie za kare będzie kamienie wg rozmiaru układał.

~Edek4 -

Skoda ogólnie ma ciekawe rozwiązania. Niedawno pożyczałem jej model w Panek i też mnie zaciekawiła swoimi rozwiązaniami

Gość

Piszesz jako Gość