Tym samochodem jeździ Sławomir Zapała!

Środa, 28 lutego (00:53)

Z celebrytami i gwiazdami kojarzą się nam luksusowe samochody, drogie posiadłości i ubrania od projektantów. Znani ludzie często jeszcze chwalą się tym, czego się dorobili. W przypadku Sławomira Zapały jest inaczej. Muzyk nie przechwala się kolejnymi gadżetami i luksusami, a do tego sam wozi się samochodem, który stoi w garażu niejednego z nas!

Okazuje się, że Sławomir  mimo zawrotnych zarobków i rozkwitającej kariery, nie opływa w luksusy. Gwiazdor rock polo, który za koncert może zgarnąć więcej niż Zenon Martyniuk, a rocznie zarobić na koncertach nawet 8,5 miliona złotych jeździ... golfem 3. Takich rewelacji nikt się spodziewał, bowiem to samochód, który stoi w niejednym garażu przeciętnego mieszkańca, a jego wartość rynkowa wynosi około 3-4 tysiące złotych! Z pewnością Sławomir musi mieć ogromny sentyment do samochodu, który nieraz pokazał na swoim Instagramie!


RMF

Podziel się

~adam -

Mądry człowiek. Samochód służy do przemieszczania się z punktu A do punktu B, ma mieć 4 koła, kierownicę i mało skomplikowany silnik. Poza tym samochód to pasywo jeśli nie jest używane do osiągania dochodu. Wypasione fury świadczą tylko o niskiej samoocenie ich właścicieli. Oczywiście oni sami interpretują to odwrotnie.

~były polityk -

Golf 3 jest niezawodny nawet jak się zepsuje to do celu dowiezie bo w tamtych czasach robili samochody aby jeździły a nie to co teraz 5lat i złom.Ja też mam golfa 3 ma 22 lata ja go użytkuje 10 lat i póki co nie zamierzam mieć innego

Gość

Piszesz jako Gość