Goście ze Wschodu naśmiecili, Polak wytłumaczył im błąd

Czwartek, 19 kwietnia 2018 (14:20)

"Im dalej na wschód, tym większy smród...". Utarte przed laty hasło nader często odnosiło się również do naszej ojczyzny. Dożyliśmy jednak pięknych czasów, w których buta, chamstwo i prostactwo coraz częściej spotykają się ze zdecydowanym społecznym oporem!

Pięknie obrazuje to filmik, który trafił ostatnio do sieci. Nie mamy pewności, czy widniejący na nim Ford Transit zarejestrowany jest w Rosji czy na Ukrainie, ale nie ulega wątpliwości, że należy on do gości ze wschodu.

Ci tak swojsko poczuli się w Polsce, że zaczęli traktować otaczającą ich przestrzeń, jak własne podwórko (by nie powiedzieć zagrodę). Na całe szczęście zaistniała sytuacja spotkała się ze zdecydowaną reakcją innych kierowców, szczególnie jednego, dobrze zbudowanego, który wytłumaczył gościom ze wschodu błąd, tłumaczenie wspierając demonstracją tego, co mają zrobić ze śmieciami.

 Mina zaskoczonego "turysty" posłusznie pakującego do samochodu torby ze śmieciami jest doprawdy bezcenna. Zresztą, zobaczcie sami!

poboczem.pl

Podziel się

~gospodarkatoTy -

Gratulacje. Świata to nie zmieni ale im więcej takich zachowań tym czyściej, a z tym niestety nie tylko goście ze wschodu mają problem ale i sami Polacy.

Gość

Piszesz jako Gość