Depresja fanów imprezy

Poniedziałek, 2 kwietnia 2007 (10:33)

Do każdej kolejnej generacji imprezy, zawsze mieliśmy pewne zastrzeżenia. Po ostatniej, biorąc pod uwagę słynny grill a'la morda nosorożca byliśmy przekonani, że teraz może być już tylko lepiej. Niestety, myliliśmy się.

Wiadomo już, jak wyglądać będzie następna wersja zasłużonej dla sportów motorowych rajdówki. Z góry przepraszamy wszystkich czytelników za ewentualne literówki. Szok pourazowy jeszcze nam nie minął i mamy małe problemy z pisaniem. Jesteśmy zdruzgotani.

Jedyną dobrą wiadomością jest fakt, że zdecydowanie poprawił się wygląd przodu. Niestety, stylista okazał się wynajętym przez Mitsubishi sabotażystą i w efekcie to, co zaczyna się od pierwszego słupka, woła o pomstę do nieba.

Krzyżówki lacetti, rio, mazdy 3 i focusa spodziewać by się można po rosyjskiej Ładzie, ale nie po marce, której auta urosły do miana ikon motoryzacyjnego sportu. Naszym zdaniem, impreza w wersji hatchback to czyste bluźnierstwo - więcej charakteru miał w sobie nawet żerański lanos gti.

Samochód ma mieć swoją oficjalną premierę podczas salonu samochodowego w Nowym Jorku. Ciekawe czy na stoisku Subaru rozdawać będą darmowe leki antydepresyjne?

poboczem.pl

Podziel się