Tragiczny wypadek na Mazowszu. 2 osoby nie żyją

Poniedziałek, 6 marca 2017 (07:23)

W miejscowości Zawiszyn (woj. mazowieckie) w poniedziałek rano doszło do śmiertelnego wypadku. Na drodze krajowej nr 50 samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby nie żyją.

Do wypadku doszło na odcinku Mińsk Mazowiecki - Łochów. W Zawiszynie w powiecie wołomińskim zderzyła się osobówka i samochód ciężarowy.

W wyniku wypadku dwie osoby zmarły. Jak informuje RMF FM, ofiarami są pasażerowie samochodu osobowego. Z powodu zderzenia ich samochód stanął w płomieniach.

Droga jest obecnie zablokowana. Utrudnienia potrwają około trzech godzin.Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

INTERIA.PL

Podziel się

~Tylko pytam -

Odwiozłem rano syna na lotnisko w Modlinie (6.40 Polacy lecą do roboty w Norwegii), wracałem do Warszawy 5.20, pogoda straszna, miejscami mgła, od tego co robią rodacy na drogach można popuścić w gacie ze strachu, dwa razy chciałem gościa wpuścić przed siebie (wyprzedzał kolumnę) ale dalej szedł na czołówkę aby tylko jeszcze jedno, dwa autka wyprzedzić. W Stavanger rano norki jadą też do pracy, spokojnie, bez szarżowania, bez zajeżdżania innym użytkownikom drogi. Polacy, gdzie wy tak pędzicie, do pracy za trochę ponad tysiaka?????

~rajdowcy -

Przez kilka dni było w miarę spokojnie, ale kierowcy dbają jednak o statystyki bardziej, niż o swoje życie

Piszesz jako Gość