Minivan zderzył się z tirem w Radomiu. 2 osoby zginęły, 5 rannych

Poniedziałek, 6 marca 2017 (16:31)

Dwie osoby zginęły, a pięć zostało rannych w wypadku drogowym w Radomiu. Trasa wylotowa w kierunku Tomaszowa Mazowieckiego jest całkowicie zablokowana.

Na ulicy Przytyckiej osobowy minivan z nieustalonych jeszcze powodów zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z tirem. Na miejscu zginęły dwie osoby z opla. Pięcioro pasażerów zostało przewiezionych do szpitali.

Na miejscu pracują policjanci i prokuratorzy. Już wiadomo, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Trasa będzie jeszcze zablokowana co najmniej do godz. 18.

(mpw)

Krzysztof Zasada

RMF FM

Podziel się

~Irena -

A jakby kierowca tira byłby po piwie to wówczas ten mini iwan nie spowodowałoby wówczas wypadku.Kogo tutaj powinno się badać w pierwszej kolejności na trzezwosc?

~W@SP -

To co jeszcze wymyślicie by lepiej widzieć samochód w dzień?Do okulisty nie chcecie,światła w dzień musicie włączać,a mimo to rzeź polskiej husarii drogowej nadal trwa.A może to jakaś ułomność genetyczna jest przyczyną,że zajmujemy pierwsze miejsce w Europie pod względem ilości ofiar?

~Wnerwiony -

Jak to z nieustalonych przyczyn? Główną przyczyną zapewne jest 500+!!!!! Patola wzięła 500+ kupiła samochód i się rozbiła. Pewnie mieli ze 3 promile we krwi!!!!

Piszesz jako Gość