Tragiczny wypadek w Cieszynie. Nie żyje 20-latek

Sobota, 18 marca 2017 (09:09) Aktualizacja: Sobota, 18 marca 2017 (09:13)

20-latek zmarł w szpitalu, a trzy inne osoby są ranne - to bilans wypadku, do którego doszło w sobotę rano na drodze S52 w rejonie dawnego przejścia granicznego w Cieszynie-Boguszowicach. Policja podała, że osobowe volvo wpadło w poślizg i uderzyło w barierki.

Rzecznik policji w Cieszynie Rafał Domagała poinformował, że prowadząca samochód 20-latka z okolic Bielska-Białej nie zachowała ostrożności i - prawdopodobnie jadąc zbyt szybko - wpadła w poślizg na łuku drogi. - Na drodze było bardzo ślisko. Padał deszcz - powiedział Domagała.

Policjant dodał, że kobieta prowadząca samochód była pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niej 0,3 prom.

Najciężej poszkodowany 20-latek, mieszkaniec Żywiecczyzny, trafił do szpitala w Jastrzębiu Zdroju. Lekarzom nie udało się go uratować.

Trójka pozostałych poszkodowanych została przewieziona do szpitala w Cieszynie. - Być może jeszcze dziś opuszczą placówkę. Wszyscy zostaną przesłuchani - dodał Domagała.

Policja podała, że w rejonie wypadku nie ma już utrudnień w ruchu.


Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

PAP

Podziel się

~Ot co -

0,3 i pijana. To prawo to patologia, w 95% panstw to osoba trzezwa bo faktycznie 0,3 to stan trzezwosci. Jechala zbyt szybko, od co, na trzezwo na 100% tez sypala rowno.

Piszesz jako Gość