​Warszawa: Trzy osoby ranne w zderzeniu tramwaju i trzech aut

Środa, 12 lipca 2017 (11:25) Aktualizacja: Środa, 12 lipca 2017 (12:44)

Ruch tramwajów i samochodów na warszawskiej Ochocie odbywa się już normalnie - poinformowały w środę po godz. 12. stołeczna policja i Zarząd Transportu Miejskiego. Przed południem z wyniku zderzenia tramwaju i trzech aut ranne zostały trzy osoby.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej i Wawelskiej.

Tramwaj jechał od strony centrum w kierunku al. Krakowskiej. Zderzyły się z nim trzy samochody - dwa osobowe, jeden dostawczy.

"Trzy osoby ucierpiały w tym zdarzeniu, w tym pasażerka tramwaju. Przewieziono je do szpitala" - powiedziała PAP oficer prasowa ochockiej komendy policji podkom. Edyta Wisowska.

Dodała, że za wcześnie, by mówić o przyczynach wypadku.

Według portalu TVN Warszawa, zawieść mogły hamulce w tramwaju - skład miał przejechać przez przystanek bez zatrzymywania i uderzyć w samochody czekające na przejazd przez torowisko. 

PAP

Podziel się

~Krzysztof -

"skład miał przejechać przez przystanek bez zatrzymywania się i uderzyć w samochody czekające na przejazd przez torowisko". Czy ktoś potrafi mi wyjaśnić co autor miał na myśli?.

migell24

migell24 -

Wypadki były sa i będą. My mamy ręcę pełne pracy. Ranne osoby moga się u nas rehabilitaować bez kolejki. Jak otrzymać finansowanie rehabilitacji lub ratownie nogi lub ręki przed amputacją pourazową skontaktuj się znami. 22 122 80 72

Piszesz jako Gość