Mazowieckie: Zderzenie busa i osobówki, 11 osób rannych

Piątek, 14 lipca 2017 (12:08)

11 osób zostało rannych, w tym troje ciężko w czołowym zderzeniu busa z samochodem osobowym w miejscowości Gocław w gminie Pilawa na Mazowszu. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Wszyscy poszkodowani są już w szpitalach. Kobietę, która prowadziła samochód osobowy, z miejsca wypadku zabrało lotnicze pogotowie ratunkowe. 

Na miejscu pracuje ponad 30 strażaków. Kierowcy są kierowani są na objazdy: jadący od strony Garwolina przez Lipówki, a jadący od strony Warszawy - przez Kołbiel.

Policjanci pracujący w miejscu wypadku ustalają, dlaczego jeden z pojazdów zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z autem jadącym z naprzeciwka.

(mn)

Michał Dobrołowicz

RMF FM

Podziel się

~XXL -

O co chodzi? Samochód osobowy prowadziła kobieta. JEDEN z pojazdów zjechał na przeciwległy pas. Kobietę do szpitala odwiózł śmigłowiec. Czy zgadniecie KTÓRY POJAZD zjechał na przeciwny pas?

~kierwoca -

"Zdjęcie ilustracyjne"... Hmmm, a co ono ilustruje? Wg. mnie ilustruje znak drogowy. Pytam więc, czy artykuł jest o znakach drogowych? Poziom "redaktorów" jest więcej niż żenujący...

Piszesz jako Gość