Barczewo. Ofiara śmiertelna zderzenia z cysterną

Środa, 23 sierpnia 2017 (17:07)

W środę około godziny 16. na drodze krajowej nr 16 pomiędzy Barczewem a Biskupcem, na wysokości miejscowości Czerwony Bór, doszło do zderzenia opla corsy i cysterny z paliwem. Mimo akcji reanimacyjnej kierowca opla zmarł. Droga jest zablokowana – informuje internetowy serwis "Gazety Olsztyńskiej".

Jak informuje dziennik, 60-letni mężczyzna jadący w stronę Olsztyna nagle zjechał na lewy pas i odbił się od bariery energochłonnej. Następnie wrócił na swój pas, ale zaraz potem znów wjechał na lewy pas i wpadł prosto pod cysternę.

Kierowca opla najprawdopodobniej zasłabł. Mimo akcji reanimacyjnej nie udało się go uratować - czytamy.

Wyznaczony został objazd, ale tylko dla samochodów osobowych drogą serwisową na odcinku Barczewo - Biskupiec. Samochody ciężarowe muszą czekać. Na tym odcinku drogi tworzą się ogromne korki.

Więcej na stronie "Gazety Olsztyńskiej".

INTERIA.PL

Podziel się

~Rozgoryczona -

To jest niebezpieczna trasa. Swoja droga moze Pan komendant z Barczewa wysle wreszcie patrole na trase Barczewo - Jeziorany gdzie kupa wariatow rozwija nawet 200 km/h na dlugiej prostej wsrod pobliskich domow. Tam policji brak. Czemu ? To wie tylko komendat. Moze potrzebne sa kolejne trupy zeby ten pan uswiadomil sobie, ze jego komenda jest dla ludzi, a nie ludzie dla niego. Mieszkam tam dlugo, a jedyne patrole, ktore widzialam sa z Kwp w Olsztynie.

Piszesz jako Gość