Tragiczny wypadek w Zachodniopomorskiem. Nie żyje 10-latka

Czwartek, 24 sierpnia 2017 (21:09) Aktualizacja: Czwartek, 24 sierpnia 2017 (21:57)

Dziesięcioletnia dziewczynka zginęła w wypadku drogowym, do którego doszło w czwartek w Drozdowie (woj. zachodniopomorskie) na drodze wojewódzkiej nr 203. W zderzeniu dwóch aut osobowych poszkodowanych zostało łącznie osiem osób, w tym dzieci.

Do wypadku doszło, kiedy osobowy opel, jadący od strony Darłowa, skręcał na skrzyżowaniu w lewo - powiedział aspirant sztabowy Piotr Trojnar z Policji w Sławnie. Uderzył w niego nadjeżdżający od strony Ustki osobowy audi. Oba samochody po zderzeniu znalazły się na poboczu.

W wypadku zginęła dziesięcioletnia dziewczynka, która podróżowała w audi. Oprócz niej w pojeździe było troje innych dzieci i dwoje dorosłych. Z kolei oplem podróżowały dwie osoby dorosłe.

Trojnar powiedział, że nie są jeszcze znane przyczyny wypadku, a policjanci prowadzą czynności, które mają wyjaśnić, jak do niego doszło.

Poszkodowani w wypadku zostali przewiezieni do okolicznych szpitali. 

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

PAP

Podziel się

~SiedzącyByk -

Nie piszcie bzdur,baranki.... Jak by to był wasz dzieciaczek,inaczej byście buczały.....Nikomu tego nie życzę.

~Pfek -

Jakim trzeba być okrutnym, aby twierdzić, że te dziewczynka jest gdzieś w niebie, że jej bliscy kiedyś się z nią spotkają itp. itd... A ona przecież po prostu przestała istnieć, tak jak każda inna osoba gdy umrze.

Piszesz jako Gość