Tragiczny wypadek w Miasteczku Śląskim. Nie żyją dwie osoby

Sobota, 26 sierpnia 2017 (09:31)

Przez całą noc nieprzejezdna była droga wojewódzka w Miasteczku Śląskim. Późnym wieczorem doszło tam do tragicznego wypadku, w którym zginęło dwoje motocyklistów.

Wypadek wydarzył się na długim, prostym odcinku. Droga biegnie tam przez las. Motocyklista wyprzedzał inne samochody. Z przeciwka, także na motocyklu, jechała kobieta. Doszło do czołowego zderzenia. Na mężczyznę najechał jeszcze samochód osobowy.

To niestety kolejny w czasie tegorocznych wakacji śmiertelny wypadek motocyklistów na drogach w Śląskiem. W lipcu i sierpniu w regionie w wypadkach motocyklowych zginęło już 19 osób.


RMF FM

Podziel się

~Pieszy -

99% motocyklistów to świry naruszające wszelkie przepisy ruchu drogowego i narażające nas codziennie na utratę życia.Mieszkam w podobnym miasteczku i do kilku lat w soboty i niedziele po ulicach motocykliści urządzają sobie wyścigi 160 km/h to norma.Potrafią jechać na uliczkach lokalnych gdzie obowiązuje 30 km/h jechać również 160 km/h (pomiar tachymetrem na odcinku 100 m ok 2,3 sek) Kto ich w końcu przywoła do porządku ?

~klara -

kto szybko jeździ ten krótko jeździ. Przez brawurę jednego motocyklisty życie stracił drugi. Ech życie....

Piszesz jako Gość